Reklama

Reklama

Kyra Sedgwick odcięła sobie kawałek palca

Aktorka Kyra Sedgwick straciła w weekend kawałek palca, o czym poinformował na Twitterze... jej mąż, Kevin Bacon.

Gwiazda filmu "Człowiek na krawędzi" nie zaliczy do udanej ostatniej soboty czerwca. W trakcie krojenia warzyw aktorka niechcący odcięła sobie kawałek palca i trafiła do szpitala.

O wszystkim dowiedzieliśmy się z twitterowego wpisu małżonka, Kevina Bacona, który na szpitalnej kozetce sfotografował ukochaną z zakrwawionym paluchem opatrując zdjęcie okolicznościowym komentarzem: "Kale nie zawsze ma się najlepiej... zwłaszcza jeśli obetnie sobie kawałek palca".

Na kolejne zdjęcie nie trzeba było czekać zbyt długo, tym razem zobaczyliśmy olbrzymi opatrunek na feralnym palcu oraz podpis: "Moja dziecina ma się dobrze. Wciąż nie wiemy, gdzie podział się ten koniuszek palca".

Reklama

We wrześniu para obchodzić będzie 25. rocznicę ślubu. W rozmowie z tygodnikiem "Tele Tydzień" aktorka zwierzyła się, że pozostaje spełnioną kobietą.

- Nasze dzieci - syn Travis i córka Sosie - próbują swych sił w aktorstwie. Udzielam im lekcji. Nie wiem, czy jestem dobrą nauczycielką. Chwalą mnie jednak za cierpliwość. No, ale życie to nie tylko praca. Kocham podróże i jazz. Polubiłam gotowanie - zdradziła "Tele Tygodniowi".

Hmm, my mamy wątpliwości, czy Sedgwick jest dobrą kucharką...

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kyra Sedgwick | Kevin Bacon | palec

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje