Reklama

"Królewna Śnieżka i Łowca": 5-minutowy zwiastun!

W oczekiwaniu na premierę "Królewny Śnieżki i Łowcy" zobaczyć możemy długi, pięciominutowy zwiastun zapowiadający film z głównymi rolami Kristen Stewart i Charlize Theron.

Film w reżyserii debiutanta Ruperta Sandersa jest nieco odmienną od tych, do których przywykliśmy, wersją baśni o Królewnie Śnieżce.

Reklama

Co prawda wszystko zaczyna się dosyć klasycznie: "Dawno, dawno temu, w odległej krainie żyła zła królowa (Charlize Theron), która poleciła swemu myśliwemu (Chris Hemsworth) zgładzić jedyną niewiastę piękniejszą od niej samej". Ale już rozwinięcie tej historii: "Nie spodziewała się jednak, że podwładny sprzeciwi się jej rozkazom i zamiast zabić Królewnę Śnieżkę (Kristen Stewart)... nauczy ją sztuki wojny", wskazuje, że "Królewna Śnieżka i Łowca" mocno odbiega od licznych adaptacji popularnej baśni braci Grimm.

No bo, czy Śnieżka występowała wcześniej w rycerskim stroju i stawała na czele ruchu oporu, a Zła Macocha rzucała uroki i wysysała młodość z niewinnych nastolatek? A wszystko to w mrocznym klimacie, łączącym elemety baśni, fantasy i hororu.

W filmie zobaczymy również takich aktorów, jak Sam Claflin , Ian McShane, Ray Winstone, Nick Frost i Bob Hoskins.

Premierę filmu zaplanowano na 1 czerwca.


Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje