Reklama

Kristen Stewart po czternastu latach znów z byłym partnerem

Kristen Stewart zagra wspólnie ze swoim byłym partnerem Michaelem Angarano w komedii drogi zatytułowanej "Sacramento".

Kristen Stewart zagra wspólnie ze swoim byłym partnerem Michaelem Angarano w komedii drogi zatytułowanej "Sacramento".
Michael Angarano i Kristen Stewart / Frederick M. Brown /Getty Images

Nominowana do Oscara za kreację księżnej Diany w filmie "Spencer" Kristen Stewart będzie gwiazdą komedii "Sacramento", w której wystąpi u boku swojego byłego partnera, znanego z serialu "This is Us" Michaela Angarano. W obsadzie filmu są również Michael Cera oraz narzeczona Angarano i matka jego syna, Maya Erskine.

Reklama

"Sacramaneto": Gwiazdy w komedii drogi

Bohaterami "Sacramento" są Rickey (Michael Angarano) i Glenn (Michael Cera), przyjaciele, którzy wspólnie wybierają się w podróż z Los Angeles do Sacramento. W jej trakcie na jaw wychodzą dawne konflikty, które stawiają pod znakiem zapytania przyszłość ich znajomości.

Kristen Stewart wcieli się w filmie w Rosie, żonę Glenna, a Erskine w Tallię, żonę Rickeya. W filmie zobaczymy także Rosalind Chao. Z kolei A.J. Mendez i Iman Karram zagrają dawnych zawodników sztuk walki, za sprawą których Rickey i Glenn docenią wartość łączącej ich przyjaźni.

Michael Angarano nie tylko zagra jedną z głównych ról, ale także wyreżyseruje film. Jest też współautorem scenariusza, który napisał wraz z Chrisem Smithem. Ponadto będzie pełnił obowiązki producenta.

Stewart była związana z Angarano od 2005 do 2009 roku. Poznali się na planie filmu "Ucieczka w milczenie". Po ich zerwaniu aktorka nawiązała głośny romans na planie serii "Zmierzch" z Robertem Pattinsonem.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kristen Stewart
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy