Reklama

Reklama

Konkurs "Słaba płeć?"

W związku ze zbliżającą się premierą filmu "Słaba płeć?" zapraszamy użytkowników Interii do udziału w konkursie, w którym wygrać można bon o wartości 2 tysięcy zł do wykorzystania w biurach podróży Itaka oraz notebook i tablety. Trzeba tylko odpowiedzieć na pytanie: "Jaka kobieta według ciebie obala mit słabej płci?".

W związku ze zbliżającą się premierą filmu "Słaba płeć?" zapraszamy użytkowników Interii do udziału w konkursie, w którym wygrać można bon o wartości 2 tysięcy zł do wykorzystania w biurach podróży Itaka oraz notebook i tablety. Trzeba tylko odpowiedzieć na pytanie: "Jaka kobieta według ciebie obala mit słabej płci?".
Plakat reklamujący film "Słaba płeć?" /materiały dystrybutora

Aby wziąć udział w konkursie "Słaba płeć?", trzeba udzielić odpowiedzi na pytanie: "Jaka kobieta według ciebie obala mit słabej płci?" (odpowiedź musi zawierać min. 250 i max 4500 znaków ze spacjami).

Ważne: Odpowiedź należy wysłać na adres mailowy slabaplec@firma.interia.pl

W treści maila należy również złożyć oświadczenie o następującej treści:

"Niniejszym oświadczam, że dokonując zgłoszenia do konkursu zapoznałem się z treścią Regulaminu dostępnego pod linkiem http://film.interia.pl/wiadomosci/news-regulamin-konkursu-slaba-plec,nId,1935523 i akceptuję jego postanowienia oraz wyrażam zgodę na  przetwarzanie danych osobowych na warunkach Regulaminu w celu przeprowadzenia Konkursu przez Grupa INTERIA.PL Sp. z o.o. Sp. k. jako Administratora danych osobowych w zakresie opisanym w regulaminie konkursu. Przyjmuję jednocześnie do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne dla uczestnictwa w Konkursie, na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów o ochronie danych osobowych przysługuje mi prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania".

Reklama

Konkurs rozpoczyna się 28 grudnia 2015 roku i trwa do 10 stycznia 2016 roku.

Główną nagrodą w konkursie "Słaba płeć?" jest bon Itaka o wartości 2 tys. zł do wykorzystania w biurach podróży Itaka na terenie całej Polski w terminie do dnia 19.08.2016.

Nagroda II stopnia obejmuje Notebook Accer Aspire Switch 10 o wartości 1614,99 zł. Nagrodę III stopnia (zostaną przyznane trzy takie nagrody) stanowi Tablet Accer Iconia A3-A10 o wartości 655,49 zł. Wreszcie - 5 uczestników konkursu ma szansę na zdobycie vouchera Venezia o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Venezia na terenie całej Polski w terminie do dnia 21.07.2016.

Wyłonienie zwycięzcy nagrody głównej oraz laureatów pozostałych nagród nastąpi 18 stycznia 2016 roku.

Koniecznie przeczytaj regulamin konkursu "Słaba płeć?" - kliknij tutaj!

Komedia "Słaba płeć?" to opowieść o kobiecie, która dostaje kopa od życia i postanawia grę pozorów zamienić na realizację marzeń.

Zośka (Olga Bołądź) jest atrakcyjna, wykształcona i wie, czego chce. Rodzinne miasteczko zamieniła na warszawską korporację i pnie się po drabinie sukcesu, choć do raju jeszcze droga daleka. Zamiast luksusowego apartamentu - kawalerka na kredyt, zamiast prestiżowej pracy - użeranie się z szefem burakiem, zamiast szczęśliwego życia - udawanie kogoś, kim nie jest.

Pewnego dnia Zośka zalicza twarde lądowanie. Oszukana przez szefa traci pracę i reputację. Ten otrzeźwiający kubeł zimnej wody budzi ją z plastikowego korpo-snu i zmusza do działania. Ale to już nowa Zośka - silna kobieta, która chce wziąć z życia to, co jej się należy: miłość, przyjaźń, szacunek i satysfakcjonującą pracę. A przy okazji ukarać byłego szefa kanciarza i złowić dorodny okaz prawdziwego faceta.

Film w reżyserii Krzysztofa Langa ("Śniadanie do łóżka", "Miłość na wybiegu", "Prowokator", "Papierowe małżeństwo") oparty jest na motywach powieści Katarzyny Grygi "Suka". W obrazie, obok Olgi Bołądź, zobaczymy także: Piotra Adamczyka, Marietę Żukowską, Marcina Korcza, Katarzynę Figurę, Piotra Głowackiego oraz Mariana Dziędziela.

"Słaba płeć?" trafi na ekrany polskich kin 1 stycznia 2016 roku.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy