Reklama

Reklama

Konkurs scenariuszowy Script Pro 2020: Nowe terminy!

W związku z trudną sytuacją w kraju, związaną z pandemią koronawirusa, termin nadsyłania prac na konkurs scenariuszowy Script Pro 2020 został przedłużony do 31 maja.

Script Pro 2020: Nowe terminy zgłoszeń

Od 12 marca na razie do 11 kwietnia wszystkie kina i placówki kulturalne w Polsce są zamknięte. Z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa trwa w kraju stan epidemiczny. Dystrybutorzy musieli przesunąć premiery wszystkich filmów. Nie pracują również teatry, muzea, biblioteki, szkoły, nieczynne są baseny i siłownie. Zamknięto wszystkie restauracje, puby, kluby, bary, kasyna i inne miejsca rozrywki.

W tej sytuacji również organizatorzy konkursu scenariuszowego Script Pro 2020 musli zweryfikować swe plany.

Z powodu pandemii, ale i ze względu na fakt, że przesunął się termin tegorocznego festiwalu Off Camera w Krakowie (tam ogłaszani są laureaci i wręczane nagrody), organizatorzy konkursu scenariuszowego Script Pro 2020 przedłużyli termin nadsyłania zgłoszeń aż do 31 maja!

Reklama

Script Pro to najbardziej prestiżowy konkurs w Polsce na scenariusz pełnometrażowego filmu fabularnego. Jego dotychczasowymi laureatami są scenarzyści takich filmów, jak "Boże Ciało", "Bogowie", "Ostatnia rodzina", "Córki dancingu", "Zabawa, zabawa" czy "Atak paniki".

Wszelkie szczegóły dotyczące zasad udziału w konkursie znajdziecie tutaj: www.scriptpro.pl

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje