Reklama

Reklama

Konkurs "Alicja po drugiej stronie lustra"

Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym można wygrać gadżety filmowe związane z produkcją "Alicja po drugiej stronie lustra". Sprawdźcie szczegóły!

Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym można wygrać gadżety filmowe związane z produkcją "Alicja po drugiej stronie lustra". Sprawdźcie szczegóły!
Okładka DVD filmu "Alicja po drugiej stronie lustra" /materiały dystrybutora

Zapraszamy wszystkich fanów dobrego kina i miłośników komiksu do udziału w naszej zabawie!

Nagrodami w naszym konkursie jest pięć zestawów gadżetów, z których każdy zawiera film DVD "Alicja po drugiej stronie lustra" oraz płytę z muzyką z filmu.

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: "Jaka jest Twoja ulubiona postać z historii o Alicji w Krainie Czarów?". Swą odpowiedź, która powinna zawierać minimum 500 znaków ze spacjami, ale nie może przekraczać 1000 znaków ze spacjami, należy przesłać na adres konkursy.film@firma.interia.pl.

Reklama

Koniecznie należy zapoznać się z Regulaminem Konkursu - kliknij tutaj!

W zgłoszeniu należy również podać swoje dane, takie jak: imię, nazwisko, adres zamieszkania, adres e-mail oraz numer telefonu kontaktowego.

Na koniec trzeba również przesłać oświadczenie o następującej treści: "Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Regulaminem Konkursu dostępnym pod adresem film.interia.pl i akceptuję jego postanowienia oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Organizatora moich danych osobowych w celu realizacji obowiązków związanych z Konkursem".

Uwaga: Konkurs rozpoczyna się 14 października i trwa do 23 października 2016 roku do godz. 23:59. Wyłonienie zwycięzców nastąpi 25 października.

Przypomnijmy, że nakładem firmy Galapagos film "Alicja po drugiej stronie lustra" jest już dostępny na płytach Blu-ray 3D, Blu-Ray i DVD.

Po długiej nieobecności, Alicja Kingsleigh powraca do Krainy Czarów, w której przed laty przeżyła wiele niesamowitych przygód. Czekają tam na nią starzy znajomi: Biały Królik, Pan Gąsienica, Kot z Cheshire i Szalony Kapelusznik. Okazuje się jednak, że ten ostatni wpadł w poważne tarapaty i nie jest już sobą. By ratować przyjaciela, Alicja wyrusza w przeszłość, podejmując nierówną walkę z Czasem, w której stawką jest ocalenie Kapelusznika. W rolach głównych zobaczymy takie gwiazdy, jak Johnny Depp, Mia Wasikowska, Anne Hathaway, Helena Bonham Carter i Sacha Baron Cohen.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy