Reklama

Reklama

Konecki kręcił z DeVito

Tomasz Konecki, twórca "Lejdis" czy "Testosteronu", nakręcił spot reklamowy z Dannym DeVito, który został twarzą kampanii reklamowej jednego z polskich banków. Będzie go można oglądać w telewizji już od 24 kwietnia.

Danny DeVito to już drugi aktor z Hollywood, który na zaproszenie banku zawitał do naszego kraju (wcześniej zaangażowano Johna Cleese'a). Największą popularność w Polsce zyskał on dzięki roli brata bliźniaka Arnolda Schwarzeneggera w filmie "Bliźniacy" oraz człowieka pingwina z "Powrotu Batmana". Wybór Danny`ego DeVito nie był przypadkowy. Podobno aktora wybrano dlatego, że w opinii ankietowanych osób miał najsympatyczniejszą aparycję.

Spot reklamowy z udziałem Danny' ego DeVito został nakręcony w lutym tego roku, podczas wizyty aktora z Polsce. Film wyreżyserował Tomasz Konecki. Danny DeVito przyleciał do Warszawy z rodziną i przyjaciółmi. Do wycieczek po naszym kraju namawiała go żona, Rea, której dziadek pochodził z Polski. Wspólnie zwiedzili m.in. Kraków oraz Wieliczkę.

Reklama

Aktor choć na planie nie zachowywał się jak gwiazda, miał jedną zachciankę - codzienną porcję zielonej herbaty.

Scenariusz nagranej w lutym reklamówki opiera się na sytuacji, kiedy Danny DeVito podczas pracy na planie filmowym denerwuje się obecnością większej gwiazdy od niego samego. Nie usuwa się jednak na bok, lecz próbuje zagarnąć uwagę kamery dla siebie. Kim jest druga gwiazda? Lokatą bankową...

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: spot reklamowy | spot | aktor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje