Reklama

Kolejny wspólny film Pitta i Jolie?

Od czasu wspólnego występu w komedii "Pan i Pani Smith" Angelina Jolie i Brad Pitt są nierozłączni. W niedzielę, 29 stycznia, podczas uroczystości wręczenia nagród SAG przyznali, że kolejny wspólny film to tylko kwestia czasu.

"Jeszcze nie znaleźliśmy odpowiedniego scenariusza, ale cały czas szukamy. Wymieniamy się opieką nad dziećmi. Kiedy jedno jest na planie, drugie spędza czas z nimi, ale doszliśmy do wniosku, że gdyby połączyć naszą pracę, to potem mielibyśmy dla siebie więcej czasu, jako rodzina" - powiedział Brad Pitt.

Reklama

Para poznała się podczas pracy na planie. W 2005 roku wystąpili razem w komedii sensacyjnej "Pan i Pani Smith" w reżyserii Douga Limana, który od początku zachwycony był chemią, jaka powstała między aktorami.

W tym czasie Pitt był jednak wciąż mężem Jennifer Aniston, a niekończące się plotki na temat przyczyn rozpadu tego związku tylko zwiększały zainteresowanie filmem.

Aktor wielokrotnie powtarzał, że nigdy nie zdradził żony, a z Jolie związał się już po rozwodzie. Dziś - mimo wielu plotek o kryzysach - Brad i Angelina uchodzą za jedną z najszczęśliwszych par show-biznesu.

Wspólnie wychowują szóstkę dzieci (adoptowanych: Madoxa, Paxa i Zaharę oraz biologicznych: Shiloah i bliźniaki Vivienne i Knoxa). Często powtarzają, że w ich rodzinie wciąż jest miejsce dla kolejnego potomstwa.

Coraz częściej aktorzy mówią też o ślubie. Kiedyś zastrzegali, że nie pobiorą się, dopóki wszystkie osoby w USA - w tym również homoseksualne - będą miały takie samo prawo do zawierania w świetle prawa związków małżeńskich. Ostatnio Pitt przyznał jednak, że "się łamie", ponieważ na ślubie coraz bardziej zależy dzieciom.

Dla Angeliny byłoby to trzecie małżeństwo. Wcześniej związana była z aktorami Jonnym Lee Millerem i Billym Bobem Thorntonem.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje