Reklama

Kolejny projekt Rona Howarda

Ron Howard, reżyser "Pięknego umysłu" i "Wyścigu", wybrał swój najnowszy projekt. Została nim czekająca na publikację książka "The Girl Before" autorstwa J. P. Delaney'a.

Ron Howard

Książka opowiada historię kobiety po przejściach, która zaczyna mieć obsesję na punkcie niezwykłego domu oraz mężczyzny, który go zaprojektował. Wkrótce odkrywa, że trzy lata wcześniej zmarła w nim jego poprzednia lokatorka. Bohaterka zaczyna podejrzewać, że historia może się powtórzyć. 

Reklama

Film powstanie dla wytwórni Universal, która przez długi czas walczyła o prawa do adaptacji z TriStar. Howard będzie także producentem obrazu. Nie podano jeszcze daty rozpoczęcia zdjęć. Książka Delaney'a ma ukazać się na rynku amerykańskim w przyszłym roku.

Howard pracuje obecnie na planie "Inferno", trzeciej adaptacji książek Dana Browna o Robercie Langdonie, granym przez Toma Hanksa. Według nieoficjalnych informacji Sony widzi w nim reżysera "Mrocznej wieży" na podstawie serii Stephena Kinga. Najnowszy film Howarda, "W samym sercu morza", wchodzi na ekrany polskich kin 4 grudnia.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Howard Ron

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje