Reklama

Kolejna część serii "Na noże". Nowi aktorzy dołączają do obsady

Detektyw Benoit Blanc wraca do gry. Najnowszy projekt Riana Johnsona, twórcy serii "Na Noże", stopniowo zaczyna nabierać kształtów. Do obsady filmu "Wake Up Dead Man: A Knives Out Myster", czyli kolejnej części serii, dołączyli właśnie Josh O'Connor oraz Cailee Spaeny.

"Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery": Josh O'Connor i Cailee Spaeny dołączają do obsady

Josh O'Connor niedawno wspaniale zaprezentował się w dramacie sportowym "Challengers" (2024) Guadanino. Na swoim koncie ma także bardziej artystyczny popis w filmie "La Chimera" (2023) Alice Rohrwacher.

Cailee Spaeny natomiast wystąpiła w ostatnim filmie studia A24 "Civil War" (2024) oraz jest częścią nowego projektu z serii "Obcy", "Obcy: Romulus", który ma ukazać się już 16 sierpnia tego roku. 

Reklama

Seria "Na noże": Powstanie trzecia część

Filmy z serii "Na noże" śledzą poczynania detektywa Benoita Blanca (Daniel Craig), który zajmuje się śledztwami i rozwiązywaniem zagadek. Historie łączą w sobie elementy komedii i kryminału. Pierwsza część miała premierę w 2019 roku i toczyła się w domu zmarłego, bogatego pisarza. Akcja kolejnej część serii, "Glass Onion" (2022), działa się w luksusowej rezydencji na greckiej wyspie. 

Powrót Craiga do roli detektywa w najnowszej części został już oficjalnie potwierdzony.

"Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery" ma zadebiutować na platformie Netflix w przyszłym roku.  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cailee Spaeny | Challengers | Na noże | Netflix | Obcy: Romulus
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy