Reklama

Kolejna część "Mission: Impossible" w kinach dopiero w 2025 roku

Wytwórnia Paramount Pictures podjęła decyzję o przesunięciu premiery ósmej części "Mission: Impossible" na 2025 roku. To nie jedyne zmiany w ich kalendarzu.

Kolejna część przygód Ethana Hunta wejdzie do kin 23 maja 2025 roku. Film miał początkowo trafić do dystrybucji 28 czerwca 2024 roku. Zdjęcia do ósmej odsłony "Mission: Impossible" zostały przerwane z powodu promocji "Dead Reckoning Part 1". Gdy ta się zakończyła, rozpoczął się strajk aktorów. Wyniknęły z tego ogromne opóźnienia w produkcji, które musiały skutkować przesunięciem daty premiery.

Film stracił także podtytuł "Dead Reckoning, Part 2". Nowy zostanie podany w późniejszym terminie. Ósma część  będzie bezpośrednią kontynuacją poprzedniego filmu. Swe role powtórzą Tom CruiseHayley AtwellSimon PeggVing RhamesVanessa Kirby i Esai Morales. Reżyseruje Christopher McQuarrie.

Reklama

Paramount zmienia kalendarz premier

Nie są to jedyne zmiany w kalendarzu premier wytwórni Paramount. Nowa część "Cichego miejsca" o podtytule "Day One" trafi do kin ponad trzy miesiące później — z marca 2024 roku przeskoczyła na dzień pierwotnie zarezerwowany dla ósmej części "Mission: Impossible"

Fabuła skupi się na zupełnie nowych bohaterach i przedstawi początek inwazji obcych w Nowym Jorku. W roli głównej Lupita Nyong'o, laureatka Oscara za drugoplanową rolę w "Zniewolonym".

Z kolei "If" z Ryanem Reynoldsem i Johnem Krsinskim został przesunięty na 17 maja 2024 roku. Ostatnie przetasowania dotyczą nowego filmu o Spongebobie Kanciastoportym. Sympatyczna gąbka miała trafić do kin w maju 2025 roku. Zrobi to dopiero 19 grudnia 2025 roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mission: Impossible 7 | Mission: Impossible 8 | Tom Cruise
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy