Reklama

Reklama

"Kogel-mogel 3": Scenariusz gotowy, co z reżyserem?

Jest szansa na realizację trzeciej części słynnej w latach 80. komedii "Kogel-mogel". Scenariusz jest już gotowy, ale nie ma jeszcze producenta.

Zdzisław Wardejn, Grażyna Błęcka-Kolska, Maciej Koterski i Ewa Kasprzyk w filmie "Kogel-mogel" (1988)

Jak się okazało, Ilona Łepkowska napisała scenariusz trzeciej części komedii "Kogel-mogel" (1988). Kiedy powstanie film?

"W pierwszej kolejności scenariusz 'Kogla-mogla 3' przekażę Tadeuszowi Lampce" - powiedziała portalowi Wirtualnemedia.pl Ilona Łepkowska, autorka scenariusza dwóch pierwszych części komediowego hitu.

"Jeśli będzie zainteresowany, zajmiemy się produkcją filmu" - dodała.

Ilona Łepkowska i Tadeusz Lampka współpracują ze sobą od wielu lat. Mają na swym koncie takie serialowe przeboje, jak "M jak miłość", "Na dobre i na złe" czy "Barwy szczęścia".

Reklama

"Kogel-mogel" to komedia z 1988 roku w reżyserii Romana Załuskiego. Film jest zabawną opowieścią o dziewczynie ze wsi, Katarzynie Solskiej (w tej roli Grażyna Błęcka-Kolska), która ucieka do miasta przed niechcianym małżeństwem i zostaje opiekunką rozbestwionego syna państwa Wolańskich. Rok po premierze pierwszej części film doczekał się kontynuacji pt. "Galimatias, czyli kogel-mogel II".

W filmach wystąpili: Grażyna Błęcka-Kolska, Dariusz Siatkowski, Zdzisław Wardejn, Ewa Kasprzyk, Jerzy Turek, Katarzyna Łaniewska, Małgorzata Lorentowicz.

Autorką scenariuszy do filmów "Kogel-mogel" i "Galimatias" jest Ilona Łepkowska. Nie wiadomo, kto miałby zając się reżyserią filmu "Kogel-mogel 3".

INTERIA.PL/Wirtualnemedia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje