Reklama

Reklama

"Kochaj": Dziewczyny z każdego miasta

Miłość, przygoda i szalona, damska przyjaźń... Rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Kochaj", będącego opowieścią o "współczesnych dziewczynach".

W obsadzie filmu "Kochaj" znalazła się m.in. Małgorzata Kożuchowska

Film reżyseruje Marta Plucińska, która jest również autorką scenariusza. A w rolach głównych zobaczymy Olgę Bołądź, Romę Gąsiorowską, Aleksandrę Popławską i Magdalenę Lamparską. W nowej produkcji na duży ekran powróci także gwiazda, której nazwisko od dawna elektryzuje media i fanów - Małgorzata Kożuchowska.

"Kochaj" to opowieść o czterech dziewczynach z wielkiego miasta, które chcą poczuć romantyczny zawrót głowy... I są gotowe na każde szaleństwo - nawet na ucieczkę sprzed ołtarza.

Reklama

- To film, w którym każda kobieta odnajdzie coś znajomego - jakiś fragment siebie. To po prostu kawał  "kobiecego świata". Nie żadna wydumana historia z kosmosu, ale opowieść o współczesnych dziewczynach, które można spotkać w każdym mieście - zdradza Marta Plucińska.- Każda z bohaterek jest inna, ma inny pomysł na życie, ale łączy je przyjaźń - i fakt, że marzą o prawdziwej miłości. Jak każdy z nas.

Producent filmu - Paweł Pluciński - przyznaje, że casting był niezwykle trudny i trwał aż 8 miesięcy.

- Wspaniałe, że w końcu udało nam się zgromadzić na planie tyle gwiazd. To  jedne z najlepszych polskich aktorek. Mają niesamowity talent, prawdziwy "szósty zmysł", który włącza się, gdy tylko stają przed kamerą- mówi Paweł Pluciński z firmy Federico Film. -. Od razu widać, że te dziewczyny przyjaźnią się i rozumieją bez słów. A nam zależało właśnie na tym, by między bohaterkami była prawdziwa "chemia".

- Zdjęcia zaczynamy w Warszawie, ale wkrótce ekipa przeniesie się do Płocka. Wybraliśmy to miasto ze względu na przepiękne plenery, a do tego na płockim molo nakręcimy też jedno z dwóch filmowych wesel, które widzowie zobaczą na ekranie - dodaje producent.

Kto zagra pana młodego? Tego producent na razie nie zdradza. Wiadomo za to, że oba wesela przygotuje Katarzyna Gajek z firmy Aspire, która na co dzień organizuje śluby polskich gwiazd (m.in. piłkarza Lucasa Podolskiego, Katarzyny Zielińskiej oraz Małgorzaty Kożuchowskiej). Kostiumy do filmu, w tym zachwycającą suknię ślubną, projektuje Magdalena Arlukiewicz - "gorące" nazwisko polskiej mody.

Efekt ich pracy widzowie zobaczą już wiosną 2016, gdy "Kochaj" trafi do kin w całej Polsce.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kochaj 2016

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje