Reklama

Kobiece "Godziny szczytu"

Jak już informowaliśmy w ubiegłym tygodniu, 11 grudnia rozpoczęły się w Los Angeles zdjęcia do sequela filmu "Godziny szczytu". W rolach głównych zagrają ponownie Jackie Chan i Chris Tucker. Tym razem bohaterom towarzyszyć będą jednak dwie piękne kobiety. Tuż przed rozpoczęciem zdjęć do obsady dołączyła bowiem Ziyi Zhang ("Crouching Tiger, Hidden Dragon"), która zagra główną rolę kobiecą. Na początku tego tygodnia producenci poinformowali, że w filmie zobaczymy także Roselyn Sanchez.

Dla aktorki będzie to pierwsza poważna rola na dużym ekranie, gdyż do tej pory zagrała tylko w kilku serialach telewizyjnych - "Fame L.A.", "Ryan Caulfield: Year One". Sanchez wcieli się w postać Isabelli Molina, tajnej agentki amerykańskich służb specjalnych.

Zdjęcia do "Godzin szczytu 2" ("Rush Hour 2") potrwają jeszcze prawie cztery miesiące. W styczniu ekipa przeniesie się do Hongkongu, a potem do Las Vegas. Historia rozpocznie się w tym samym momencie, w którym pożegnaliśmy bohaterów w pierwowzorze - na pokładzie samolotu lecącego do Hongkongu.

Reklama

Podczas gdy w "Godzinach szczytu" detektyw Lee - bohater grany przez Jackie Chana, musiał sobie radzić w zupełnie obcym dla siebie kraju - Ameryce, tym razem James Carter (Chris Tucker) zostaje rzucony na głębokie wody w egzotycznym Hongkongu. W jednej z ról epizodycznych zgodził się wystąpić Don Cheadle ("Misja na Marsa", "Traffic").

Premiera "Godzin szczytu 2" ("Rush Hour 2") przewidziana jest za rok.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: godziny szczytu

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy