Reklama

Klaudia Szafrańska i Józef Pawłowski wzięli ślub

Klaudia Szafrańska i Józef Pawłowski wzięli ślub! Wokalistka i aktor pochwalili się zdjęciami z ceremonii w swoich mediach społecznościowych.

Klaudia Szafrańska i Józef Pawłowski po raz pierwszy zaprezentowali się jako para we wrześniu 2016 roku podczas premiery serialu "Belfer". Oboje bardzo dbają o swoje życie prywatne i sporadycznie pojawiają się wspólnie na czerwonym dywanie. Również ich wspólne zdjęcia na Instagramie należą do rzadkości.

Reklama

Teraz jednak zaskoczyli swoich fanów, którzy nawet nie wiedzieli, że zakochani są zaręczeni. W mediach społecznościowych Szafrańskiej i Pawłowskiego pojawiło się zdjęcie z ceremonii ślubnej.

Przypomnijmy, że Józef Pawłowski określany jest mianem jednego z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia. Pawłowski ma na swoim koncie role w takich produkcjach, jak: "Diagnoza",  "Wojenne dziewczyny", "Belfer", "Miasto 44", czy "Jack Strong".

Z kolei Klaudia Szafrańska karierę rozpoczęła w 2012 roku, to wtedy wzięła udział w programie TVN "X Factor". W tym samym roku, wraz ze swoim przyjacielem Michałem Wasilewskim, zdecydowała się założyć zespół XXANAXX, w którym oboje grają do dzisiaj.


RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Józef Pawłowski | klaudia szafrańska | xxanaxx

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje