Reklama

Reklama

Kirsten Stewart rzadko się uśmiecha

Nikt nie przypuszczał, że Kirsten Stewart, gwiazda "Królewny Śnieżki i Łowcy" wyrośnie kiedyś na ikonę stylu. Jak sama przyznała - w dzieciństwie była chłopczycą. Aktorka zdradza też dlaczego rzadko się uśmiecha, za co często krytykują ją media.

"Wystarczy spojrzeń na moje zdjęcia z czasów, gdy miałam 15 lat. Wyglądałam jak chłopak, a nawet nosiła ubrania mojego brata. Nie, żebym się tym przesadnie przejmowała, ale wielokrotnie byłam przedmiotem kpin, ponieważ nie nosiłam modnych jeansów marki Juicy. Nawet się nad tym nie zastanawiałam i po prostu zakładałam swoje dresy. Choć pamiętam, że było mi przykro, gdy jedna z dziewczyn krzyknęła: Nie depilujesz nóg, to obrzydliwe!" - wspomina Kirsten Stewart.

O młodej aktorce zrobiło się głośno za sprawą roli Belli w ekranizacji bestsellerowej sagi "Zmierzch". Dodatkowe zainteresowania mediów zyskała dzięki związkowi z partnerującym jej na ekranie ulubieńcem nastolatek Robertem Pattinsonem.

Reklama

22-letnia Stewart przeszła ogromną metamorfozę. Pojawia się na czerwonym dywanie w strojach od największych projektantów, a na okładki zapraszają ją najbardziej prestiżowe magazyny. Jeśli z jakiegoś powodu dzisiaj krytykuje się gwiazdę goszczącego właśnie na ekranach filmu ""Królewna Śnieżka i Łowca" to z powodu jej ponurych min podczas pozowania na czerwonym dywanie.

"Wielokrotnie byłam krytykowana za to, że nie wyglądam na zdjęciach perfekcyjnie. Nie wstydzę się tego. Wręcz przeciwnie jestem dumna. Gdybym na każdym zdjęciu wyglądała olśniewająco ludzie pomyśleliby, że jestem nieautentyczna. Ta myśl prześladuje mnie przez cały czas, więc na większości zdjęć wyglądam po prostu przeciętnie, ale nie stanowi to dla mnie problemu. Liczy się prawda" - tłumaczy aktorka.

Stewart broni w tej kwestii również jej chłopak, Robert Pattinson: "To media wykreowały taki wizerunek Kirsten. Niezależnie od tego, ile razy by się uśmiechała, zawsze opublikują zdjęcie, na którym tego nie robi".

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje