Reklama

Kino familijne i bajki w CDA Premium. Filmy dla najmłodszych i nie tylko

Na platformie CDA Premium pojawiło się sporo nowości a wśród nich propozycje kina familijnego i bajek dla najmłodszych i nie tylko. Na liście nowych propozycji widnieje między innymi hit z 2016 roku - "Sekretny świat kotów".

Na platformie CDA Premium pojawiło się sporo nowości a wśród nich propozycje kina familijnego i bajek dla najmłodszych i nie tylko. Na liście nowych propozycji widnieje między innymi hit z 2016 roku - "Sekretny świat kotów".
"Sekretny świat kotów" /materiały prasowe

"Stadnina 2: Wielka obietnica"

Kontynuacja popularnego i lubianego filmu młodzieżowego o trzech siostrach, które po nieoczekiwanej śmierci ich ojca muszą walczyć z bezduszną urzędniczą machiną o prawo do zachowania ukochanej stadniny koni. 

W drugiej części jedna z sióstr, Lou, po tragicznych incydentach na farmie postanawia uciec z niej wraz ze swoim ukochanym koniem. Schronienie znajduje u Cala, który mieszka ze swoimi półdzikimi końmi z dala od cywilizacji. 

"Mój przyjaciel orzeł"

Mieszkający w górach chłopiec znajduje ranne pisklę orła. Postanawia wyleczyć jego złamane skrzydło i nauczyć życia w dzikich ostępach, choć wie, że nie będzie to łatwe zadanie. Między chłopcem a zwierzęciem rodzi się magiczna wręcz więź. Film zachwyca zdjęciami dzikiej przyrody i pięknymi krajobrazami. Jedną z głównych ról gra Jean Reno.

Reklama

"Strażak Sam: Norman Price i tajemnica przestworzy"

Czy ktoś nie zna przygód dzielnego strażaka Sama?! Oto najnowsze filmowe przygody popularnego dziecięcego bohatera kreskówek, tym razem w kosmicznej scenerii.

Malcolm zwierza się Samowi, że jedyne, czego mu brakuje w miasteczku, to porządna zagadka do rozwikłania. Tymczasem w Pontypandy pojawia się dwoje naukowców, a wraz z nimi superbohater latający w przestworzach..

"Inspektor Gadżet"

Są tacy bohaterowie dziecięcych bajek, którzy się nie starzeją. Tak jak strażak Sam, czy jak Inspektor Gadżet. W CDA Premium 26 odcinków przygód nieporadnego i niezwykle sympatycznego inspektora, który ma wielką umiejętność pakowania się w olbrzymi kłopoty i jeszcze większą wychodzenia z nich bez szwanku. 

Inspektor Gadżet wraz ze swoją siostrzenicą Penny i psem Łepkiem pilnuje porządku w Metro City i tropi złowrogiego Doktora Klaufa, chcącego przejąć władzę nad światem.

"Sekretny świat kotów"

Oskar to młody kot, który marzy o wielkiej przygodzie. Kiedy więc słyszy opowieść o mitycznej kociej krainie Miaukocji, postanawia wbrew rodzicielskim zakazom wyruszyć w drogę. Piękna, animowana bajka nie tylko dla wielbicieli kotów.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: CDA Premium
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy