Reklama

Kilka lat po ślubie? Nie pamiętam

Rachel McAdams ("O północy w Paryżu") i Channing Tatum ("Step Up - Taniec zmysłów") w swym najnowszym filmie, "I że cię nie opuszczę" (na ekranach od 10 lutego), grają parę romantycznych kochanków, choć... już kilka lat po ślubie.

Dramatyczne wydarzenia sprawiają jednak, że miłość bohaterów zostaje wystawiona na bardzo ciężką próbę.

Reklama

Producent Jonathan Glickman ("Turysta") tak tłumaczył podejście twórców filmu do tematu: - To opowieść pełna emocji, chwytająca za serce. Nie chcieliśmy jednak nakręcić po prostu melodramatu, ale raczej film zbliżony klimatem do klasycznych opowieści miłosnych, jak 'Love Story' czy 'Tacy byliśmy' z Robertem Redfordem i Barbrą Streisand.

Reżyser Michael Sucsy uzupełniał: - Poznajemy parę ludzi, którzy darzą się głębokim uczuciem. Nagle zostają gwałtownie rozdzieleni. I muszą mozolnie odnaleźć drogę do siebie.

Glickman zaznaczał jednak, że mimo iż film opowiada o kobiecie, która traci pamięć, postanowiono nie rezygnować z lekkości.

- Nie baliśmy się wprowadzić elementów humoru - mówił.

Obok młodych gwiazd, na ekranie zobaczymy - w roli rodziców głównej bohaterki - uznanych aktorów starszego pokolenia: Jessicę Lange ("Frances", "Tootsie", "Przylądek Strachu") i Sama Neilla ("Fortepian", "Martwa cisza", "Zaklinacz koni").

On kocha, lubi, a ona... zapomina. Młode małżeństwo bierze udział w zdarzeniu, które na zawsze odmieni ich życie. W jego wyniku śliczna Paige traci pamięć, a mąż staje się dla niej obcym mężczyzną. Leo musi sprawić, by żona po raz drugi zakochała się w nim... bez pamięci.

Czeka ich druga pierwsza randka i drugi pierwszy pocałunek, więc nie obędzie się bez śmiechu i wzruszeń. Czy przysięga "i że cię nie opuszczę" odzyska swoją moc?


Ciekawi Cię, co jeszcze w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje