Reklama

Reklama

Kiedy "Bridget Jones 3"?

Jedna z gwiazda "Bridget Jones" - Hugh Grant przyznał, że produkcja trzeciej części kultowej serii niestety wciąż nie jest pewna. Jego zdaniem powodem tego ma być brak odpowiednio ciekawego scenariusza.

W poprzednich dwóch częściach Grant wcielał się w postać uwodziciela Daniela Cleavera. Jego partnerami byli odtwórczyni tytułowej roli Renee Zellweger i Colin Firth, grający Marka Darciego.

Choć wcześniej pojawiły się doniesienia mówiące o tym, że cała trójka już przygotowuje się do gry w kolejnej części przygód Bridget, to produkcja filmu wciąż wisi na włosku.

W rozmowie z dziennikarzem magazynu "Total film" Grant przyznał, że nie podpisał jeszcze żadnego kontraktu z producentami.

Aktor wyjawił, że przyczyną takiego stanu rzeczy jest fakt, iż w chwili obecnej nie ma jeszcze nawet zarysu fabuły kolejnej części "Bridget Jones".

Reklama

Stwierdził też, choć w międzyczasie pojawiło się kilka scenariuszy, to żaden z nich nie był nawet zadowalający. Jego zdaniem, nie był przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

Artysta dodał również, że w związku z zaangażowaniem nowego scenarzysty do projektu jest nadzieja, iż w końcu pojawi się odpowiedni tekst scenariusza.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: grant | Nie | Bridget Jones

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje