Reklama

Kevin Smith schudł 20 kilogramów

Reżyser Kevin Smith schudł już prawie 20 kilogramów od przebytego w lutym zawału serca.

Szczegółową informacją o utracie wagi Smith podzielił się z fanami na Instagramie. Reżyser ujawnił, że od czasu zawału serca schudł już 43 funty (20 kilogramów).

Artysta twierdzi, że to jeszcze nie koniec - planuje bowiem stracić kolejne 7 funtów, by móc dumnie oświadczyć, że schudł równe 50 funtów.

Od czasu zawału serca Smith, wcześniej borykający się ze sporą nadwagą,  zmienił nawyki żywieniowe i został weganinem. 

W niedzielny wieczór, 25 lutego, Kevin Smith miał zaplanowane nagrania do programu "Kevin Smith Live!". Artysta miał zaprezentować się publiczności dwukrotnie, jednak po pierwszym występie poczuł się słabo i odwołał drugi program.

Reklama

47-letni Smith napisał wtedy na Twitterze, że miał rozległy zawał serca. Dodał też, że został poinformowany przez lekarza, że gdyby nie odwołał drugiego występu i nie udał się do szpitala, mógłby umrzeć.

"Jak na razie, wciąż jestem jeszcze nad ziemią" - zakończył wpis, któremu towarzyszył "selfiak" ze szpitalnego łóżka.

Smith pracuje obecnie na planie siódmego sezonu reality show "Comic Book Men", którego akcja rozgrywa się w jego sklepie Jay And Silent Bob’s Secret Stash. Niedawno wyreżyserował też jeden odcinek serialu "Flash"; pojawił się również w roli samego siebie w komedii "The Disaster Artist".

Kevin Smith znany jest dzięki reżyserii kultowych, niskobudżetowych komedii: "Sprzedawcy", "W pogoni za Amy" oraz "Dgma".

Aktywnie udziela się jako fan komiksów i krytyk filmowy. Często występuje na słynnych konwencjach Comic Con. Serwis YouTube jest także pełny jego recenzji filmowych, które nacechowane są charakterystycznym dla niego ostrym językiem.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kevin Smith

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy