Kevin Smith schudł 20 kilogramów

Reżyser Kevin Smith schudł już prawie 20 kilogramów od przebytego w lutym zawału serca.

Szczegółową informacją o utracie wagi Smith podzielił się z fanami na Instagramie. Reżyser ujawnił, że od czasu zawału serca schudł już 43 funty (20 kilogramów).

Reklama

Artysta twierdzi, że to jeszcze nie koniec - planuje bowiem stracić kolejne 7 funtów, by móc dumnie oświadczyć, że schudł równe 50 funtów.

Od czasu zawału serca Smith, wcześniej borykający się ze sporą nadwagą,  zmienił nawyki żywieniowe i został weganinem. 

W niedzielny wieczór, 25 lutego, Kevin Smith miał zaplanowane nagrania do programu "Kevin Smith Live!". Artysta miał zaprezentować się publiczności dwukrotnie, jednak po pierwszym występie poczuł się słabo i odwołał drugi program.

47-letni Smith napisał wtedy na Twitterze, że miał rozległy zawał serca. Dodał też, że został poinformowany przez lekarza, że gdyby nie odwołał drugiego występu i nie udał się do szpitala, mógłby umrzeć.

"Jak na razie, wciąż jestem jeszcze nad ziemią" - zakończył wpis, któremu towarzyszył "selfiak" ze szpitalnego łóżka.

Smith pracuje obecnie na planie siódmego sezonu reality show "Comic Book Men", którego akcja rozgrywa się w jego sklepie Jay And Silent Bob’s Secret Stash. Niedawno wyreżyserował też jeden odcinek serialu "Flash"; pojawił się również w roli samego siebie w komedii "The Disaster Artist".

Kevin Smith znany jest dzięki reżyserii kultowych, niskobudżetowych komedii: "Sprzedawcy", "W pogoni za Amy" oraz "Dgma".

Aktywnie udziela się jako fan komiksów i krytyk filmowy. Często występuje na słynnych konwencjach Comic Con. Serwis YouTube jest także pełny jego recenzji filmowych, które nacechowane są charakterystycznym dla niego ostrym językiem.


Dowiedz się więcej na temat: Kevin Smith

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje