Reklama

Reklama

Kevin Smith miał zawał serca

Reżyser Kevin Smith poinformował na Twitterze, że miał rozległy zawał serca. Dodał, że gdyby nie odwołał zaplanowanego występu i nie udał się do szpitala, mógłby umrzeć.

Kevin Smith

W niedzielny wieczór, 25 lutego, Kevin Smith miał zaplanowane nagrania do programu "Kevin Smith Live!". Artysta miał zaprezentować się publiczności dwukrotnie, jednak po pierwszym występie poczuł się słabo i odwołał drugi program.

47-letni Smith napisał na Twitterze, że miał rozległy zawał serca. Dodał też, że został poinformowany przez lekarza, że gdyby nie odwołał drugiego występu i nie udał się do szpitala, mógłby umrzeć.

"Jak na razie, wciąż jestem jeszcze nad ziemią" - zakończył wpis, któremu towarzyszył "selfiak" ze szpitalnego łóżka.

Reklama

Smith pracuje obecnie na planie siódmego sezonu reality show "Comic Book Men", którego akcja rozgrywa się w jego sklepie Jay And Silent Bob’s Secret Stash. Niedawno wyreżyserował też jeden odcinek serialu "Flash"; pojawił się również w roli samego siebie w komedii "The Disaster Artist".

Kevin Smith znany jest dzięki reżyserii kultowych, niskobudżetowych komedii: "Sprzedawcy", "W pogoni za Amy" oraz "Dgma".

Aktywnie udziela się jako fan komiksów i krytyk filmowy. Często występuje na słynnych konwencjach Comic Con. Serwis YouTube jest także pełny jego recenzji filmowych, które nacechowane są charakterystycznym dla niego ostrym językiem.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kevin Smith

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy