Reklama

"Kevin sam w domu": O której godzinie oglądać w wigilię?

O której godzinie jest "Kevin sam w domu"? Popularna komedia znów zagości w domach Polaków na Święta, a dokładniej - dziś: w Wigilię! Sprawdziliśmy program TV, a Wy sprawdźcie szczegóły!

O której godzinie jest "Kevin sam w domu"? Popularna komedia znów zagości w domach Polaków na Święta, a dokładniej - dziś: w Wigilię! Sprawdziliśmy program TV, a Wy sprawdźcie szczegóły!
"Kevin sam w domu" /Image Capital Pictures / Film Stills /Agencja FORUM

"Kevin sam w domu": Kiedy i gdzie oglądać?

Czy jest dziś "Kevin sam w domu"? O której godzinie i gdzie oglądać film? Czy "Kevin sam w domu" będzie w Wigilię? Kiedy powtórka? – to tylko kilka z wielu pytań kołaczących się w głowach widzów podczas przedświątecznych przygotowań. Już od dłuższego czasu Święta Bożego Narodzenia nie mogą upłynąć bez wspomnianej komedii! 

Emisja "Kevina..." w Wigilię to już niemal tradycja i… tak będzie i w 2022 roku! Telewizja Polsat przygotowała specjalny, świąteczny program telewizyjny, w którym rodzina McCallisterów z rezolutnym Kevinem (Macaulay Culkin) zajmują czołowe miejsce! Emisja filmu została zaplanowana na godzinę 20:00 w telewizji Polsat.

Reklama

Na tych, którzy z różnych powodów nie będą mogli obejrzeć komedii w Wigilię, nadawca przygotował "prezent" – jest nim powtórka, którą będzie można zobaczyć w Boże Narodzenie o godz. 16:30.

"Kevin sam w domu" – obsada

"Kevin sam w domu" to istny fenomen! Polacy wprost nie wyobrażają sobie świąt bez wspomnianego filmu, który doczekał się także drugiej części ("Kevin sam w Nowym Jorku"). Pierwsza odsłona komedii przedstawia historię rodziny McCallisterów szykujących się na święta poza domem. 

W wyniku splotu różnych zdarzeń niemal spóźniają się na lot, a – co ważniejsze – zostawiają w domu ośmioletniego chłopca! Tymczasem na sporą posiadłość rodziny czają się już dwaj złodzieje: Harry (Joe Pesci) oraz Marv (Daniel Stern). Chociaż finał dla wielu jest bardzo dobrze znany, to niezmiennie "Kevin sam w domu" w wigilijny wieczór gromadzi przed telewizorami sporą publiczność.

Świąteczna propozycja zyskała sporą popularność w wielu krajach, co zaowocowało powstaniem kolejnej części. "Kevin sam w Nowym Jorku" to kontynuacja przygód tytułowego bohatera, który na inne święta omyłkowo znajduje się w zupełnie innym miejscu! Taka propozycja twórców również spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony publiczności – także w Polsce.

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Kevin sam w domu

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy