Reklama

Keanu Reeves zagra Supermana?

Keanu Reeves ("Matrix", "Słodki listopad", "Mały Budda") jest kandydatem do objęcia roli Supermana w przygotowywanej w Hollywood nowej wersji słynnego przeboju z 1978 roku. Wciąż nie wiadomo, kto zasiądzie na fotelu reżysera.

Jeśli informacje zamieszczone na jednej z witryn internetowych potwierdzą się, już na początku 2003 roku Keanu Reeves pojawi się na planie nowego "Supermana", aby wcielić się w kultowego bohatera z planety Krypton.

Reklama

Jak dotąd jednak ani aktor, jego agenci, ani nikt z otoczenia gwiazdora nie wypowiedział się w tej kwestii.

Wciąż ważą się losy obsady fotela reżysera produkcji. Do tej pory jako potencjalnych kandydatów do tej roli wymieniało się m.in. Davida Finchera ("Azyl"), Michaela Manna ("Informator"), Stephena Sommersa ("Mumia"), Stephena Hopkinsa ("Zagubieni w kosmosie"), Roberta Rodrigueza ("Mali agenci") i McG, twórcę "Aniołków Charliego".

Wydaje się, że film "Superman 5" najprawdopodobniej wyreżyseruje McG, który jakiś czas temu zrezygnował z tego projektu, ale ostatnio do niego powrócił, zapewniając, że jak tylko skończy prace na planie "Aniołków Charliego 2" zabierze się za realizację "Supermana 5".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Keanu Reeves | zagranie | Słodki listopad | Nie wiadomo | film

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje