Reklama

Keanu Reeves jako kierowca NASCAR

Gwiazda serii "Matrix", Keanu Reeves, przyjął główną rolę w filmie "Rally Car", opowiadającym o niesfornym, starzejącym się kierowcy NASCAR (National Association for Stock Car Auto Racing - Narodowa Organizacja Wyścigów Samochodów Seryjnych).

Keanu Reeves na premiere filmu "Kto tam?" ("Knock Knock", 2015)

Za kamerą filmu stanie Harald Zwart, odpowiedzialny za remake "Karate Kid" (2010). Scenariusz napisał debiutant Jeremy Lott, poprzednio pracujący między innymi przy efektach specjalnych do pierwszej części "Spy Kids". Za produkcję odpowiada chińska wytwórnia Fundamental Films oraz Company Films.

Keanu Reeves wcieli się w dawnego czempiona wyścigów NASCAR, który najlepsze lata ma już za sobą. Gdy jego życie osobiste i zawodowe zaczynają się rozpadać, decyduje się on na udział w międzynarodowych zawodach w Chinach. Jego drugim kierowcą zostaje młoda Chinka.

Reklama

Będzie to drugi wspólny projekt Reevesa i Fundamental Films. Pierwszym jest planowany na 2016 rok "Replicas", opowiadający o naukowcu, który stara się przywrócić do życia członków swej rodziny, zabitych w wypadku.

"Rally Car" nie ma jeszcze ustalonej daty premiery.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Keanu Reeves

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje