Reklama

Kate Winslet: Każde dziecko z innym mężem

Wydaje mi się, że jestem pracoholiczką. Mam problem, żeby przez jakiś czas nic nie robić, tylko się relaksować - mówi Kate Winslet.

W grudniu ubiegłego roku przyszło na świat jej trzecie dziecko - syn Bear Blaze Winslet. Ojcem malucha jest trzeci mąż aktorki, Ned Rocknroll. Zanim urodziła, zdążyła zagrać w dramacie "Długi wrześniowy weekend", w którym wystąpiła razem z Joshem Brolinem.

Reklama

Zagrała Adele, matkę samotnie wychowującą syna, która pewnego dnia pomaga rannemu mężczyźnie, Frankowi (Brolin). - To było dla mnie ogromne wyzwanie. Adele wydaje się być delikatna na zewnątrz, jednak pod powierzchnią kryje się piękna siła. Siła matki. Zdecydowanie mogę się z tym utożsamić - twierdzi artystka.

To właśnie jeden z powodów, dla których zgodziła się zagrać w tym filmie. Winslet przyznaje też, że bardzo miłym doświadczeniem była współpraca z aktorem grającym jej serialowego syna Henry'ego, Gattlinem Griffithem.

- Gattlin był niesamowity. Pozwolił mi gruntownie zrozumieć, w jaki sposób rozwijasz przyjaźń ze swoimi dziećmi, w czasie gdy dorastają.Jest bardzo dojrzałym młodym człowiekiem. Wnosi pewien rodzaj wrażliwości i siły do tej roli, co sprawia, że jest bardzo wiarygodny - zachwyca się.

Aktorka dobrze wie, co czuje matka, kiedy musi chronić swoje dzieci. Nawet, jeśli tylko przed złymi słowami. Tak się złożyło w jej życiu, że ma troje dzieci i każde z innym mężem. Najstarsza 13-letnia Mia jest córką Jima Threapletona, ojcem 10-letniego Joe Alfiego jest reżyser Sam Mendes, a Beara - wspomniany Ned Rocknroll.

W jednym z wywiadów aktorka starała się odeprzeć zarzuty, jakoby było to z jej strony nieodpowiedzialne. - Wszyscy myślą, że moje dzieci są pokrzywdzone. Dlaczego? Od zawsze były przy mnie. Nie podróżują z nianiami z jednego kraju do drugiego. Takie rzeczy nigdy nie miały miejsca. Moje dzieci nie spędzają połowy czasu z mamą i połowy czasu z ojcem. Moje dzieci mieszkają ze mną. Tak już jest - stwierdziła.

A tych, którzy obawiają się, że za chwilę odejdzie do jakiegoś czwartego męża, uspokoiła: - Nie wyobrażam sobie, abym mogła pokochać kogoś jeszcze w życiu. W nawiązywaniu kolejnych romansów może też przeszkodzić praca - Winslet ma zajęty kalendarz na kilka lat.

EGP

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

TV14

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje