Reklama

Reklama

Katarzyna Warnke: Łysa i w ciąży

O Katarzynie Warnke nie przestaje być głośno. Aktorka dopiero co wywołała sporą sensację, pokazując na wybiegu ciążowy brzuch. Teraz z kolei zdradziła, dlaczego rok temu ogoliła głowę. Jak się okazuje, zrobiła to dla roli, której ostatecznie nie zagrała. "Jestem całym sercem z tym projektem" - napisała na Instagramie.

Katarzyna Warnke dla roli jest gotowa praktycznie na wszystko

Katarzyna Warnke w ostatnim czasie zdecydowanie dba o to, aby było o niej głośno. Aktorka dopiero co wywołała sporą burzę swoim udziałem w pokazie mody MMC, gdzie poza kolekcją ubrań zaprezentowała też... ciążowy brzuch.

Teraz z kolei postanowiła wyjawić, dlaczego ponad rok temu ogoliła głowę na łyso. Jak się okazuje, Warnke zrobiła to dla roli w filmie, w którym ostatecznie nie zagrała. Jak wyjaśniła, miała się wcielić w postać zawodniczki MMA.

"Once upon a time... miałam zagrać zawodniczkę MMA. Dużo poświęciłam pracy, wylałam potu na treningach, ale zdjęcia przerwano" - czytamy na Instagramie Katarzyny Warnke.

Reklama

Aktorka dodała jednak, że mocno kibicuje tej produkcji, m.in. z uwagi na fakt, iż główną rolę gra w niej jej mąż, Piotr Stramowski.

"Na szczęście film został ukończony i wchodzi niedługo do kin, 19-go lipca.  Nazywa się teraz 'Fighter'. Choć już beze mnie, jestem całym sercem z tym projektem" - napisała.

Jeszcze kilka tygodni temu Katarzyna Warnke stanowczo dementowała pojawiające się w prasie informacje na temat jej ciąży. Było tak między innymi, gdy pod jednym z jej postów pojawił się wpis pewnej fanki, w którym ta pogratulowała Warnke błogosławionego stanu.

"To bzdury" - skomentowała wówczas aktorka.

Teraz jednak okazało się, że gwiazda faktycznie zostanie wkrótce mamą! Katarzyna Warnke wraz z partnerem - Piotrem Stramowskim - ogłosiła to w wyjątkowy sposób. Na pokazie MMC małżeństwo wcieliło się w role modeli, a na wybiegu Warnke pojawiła się w luźnym szlafroku, dumnie prezentując swój - już dość mocno - zaokrąglony brzuch.

Nagrania ukazujące Warnke i Stramowskiego szybko znalazły się na InstaStories wielu zgromadzonych na pokazie gości; takie kadry zamieścił na swojej relacji z wydarzenia m.in. dziennikarz Mateusz Hładki.

Przypomnijmy, że 42-letnia obecnie Katarzyna Warnke wyszła za mąż za młodszego o ponad 10 lat Piotra Stramowskiego w 2016 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje