Reklama

Reklama

Katarzyna Grabowska: Córka Andrzeja Grabowskiego kończy 25 lat

Córka Andrzeja Grabowskiego - Katarzyna - kończy we wtorek, 8 marca, 25 lat.

Katarzyna Grabowska zadebiutowała przed kamerą już jako 13-latka: od 2004 roku nieprzerwanie możemy oglądać ją w serialu "Pierwsza miłość". Aktorka ma także na koncie epizod w telewizyjnym "Pitbullu" oraz gościnne występy w serialach "Komisarz Alex", "Na dobre i na złe" oraz "M jak miłość".

Reklama

W 2015 roku w spektaklu "Lekko nie będzie" w Teatrze Kamienica Grabowska wcieliła się w studentkę, która ma romans z wykładowcą. - Sara jest młodą dziewczyną. Bardzo odważną. Przynajmniej takie mamy na początku wrażenie. Jest bardzo zdeterminowana. Dobrze wie, czego chce od życia. Chce wyjść za mąż. Nie jest zakłopotana sytuacją, w której się znalazła - Grabowska mówiła przed premierą.

Podczas prób do spektaklu aktorka stresowała się tym, że musi uwodzić bohatera granego przez Jana Jankowskiego. - Trudno było mi przeistoczyć się w kocicę. Na początku byłam dosyć nieśmiała i skryta. Wiedziałam, jak powinnam zachować się w pewnych scenach, ale nie umiałam tego pokazać - przyznała Grabowska. 

Grabowska jest dyplomowaną aktorką. W marcu 2015 ukończyła łódzką filmówkę. - Pracę magisterską napisałam o mojej mamie, Annie Tomaszewskiej. Ona też jest aktorką. Stanowi dla mnie duży autorytet - mówi Grabowska.

Występy na scenie to dla Katarzyny nie pierwszyzna. Od ponad roku pracuje w Teatrze Powszechnym w Łodzi. Miała tam już pięć premier. Wcześniej grała w Teatrze 6.piętro.

 


 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Grabowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama