Reklama

Reklama

Kasia Smutniak gościem festiwalu w San Remo

Kasia Smutniak była specjalnym gościem pierwszego wieczoru festiwalu piosenki w San Remo. Mieszkająca we Włoszech gwiazda wraz z aktorką Anną Fogliettą promowała film "Perfetti sconosciuti" (Doskonali nieznajomi), w którym obie zagrały.

Kasia Smutniak na festiwalu w Rzymie

Po dwóch latach coraz popularniejsza i obsypywana nagrodami polska aktorka wróciła na scenę najsłynniejszego w Europie festiwalu piosenki. Tym razem Kasia Smutniak wraz z Anną Fogliettą zapraszała na wchodzący właśnie na ekrany włoskich kin film w reżyserii Paolo Genovese.

"Perfetti sconosciuti" to komedia o mrocznych, ukrywanych stronach grupy przyjaciół, które wychodzą na jaw za sprawą ryzykownego pomysłu postaci granej przez Kasię Smutniak. W czasie kolacji proponuje ona wszystkim, by położyć na stole swoje telefony komórkowe i podzielić się tym, co w nich jest - zdjęciami, wiadomościami, połączeniami.

Reklama

Film ma znakomite recenzje i - jak się przypuszcza - będzie wielkim kinowym hitem najbliższych tygodni.

Największą gwiazdą wtorkowej gali inauguracyjnej był Elton John, który festiwalową publiczność podbił krótkim recitalem, wykonując między innymi przebój "Sorry seems to be the hardest word". Następnie w czasie wywiadu na scenie artysta położył też akcent na swoje prywatne życie mówiąc, że nigdy nie sądził, że zostanie ojcem. Opowiadał o swej działalności dobroczynnej i zaangażowaniu w walkę z AIDS.

W środę, 10 lutego, w teatrze Ariston w San Remo oczekiwana jest Nicole Kidman. Wystąpić ma także Eros Ramazzotti. 66. edycja festiwalu, oglądanego każdego wieczoru przez miliony widzów w telewizji RAI, potrwa do soboty.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Kasia Smutniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje