Reklama

Karolak bratem Trzebiatowskiej

Marta Żmuda Trzebiatowska, Marcin Bosak, Tomasz Karolak i Paweł Małaszyński występują w nowym filmie Patryka Vegi, twórcy seriali "PitBull" i "Twarzą w twarz". Historia braci, chcących wydostać siostrę z więzienia, to gwarantowany hit tej zimy!

Twórca znakomitego "PitBulla" znowu w akcji! W Warszawie trwają zdjęcia do wywrotowej i niepokornej komedii "Ciacho". Będzie to pełna zaskakujących zwrotów akcji oraz zapierających dech w piersi efektów specjalnych opowieść o trzech braciach, którzy zrobią wszystko, by uwolnić z więzienia niesłusznie oskarżoną siostrę.

Reklama

"Nie zawahają się przed niczym, choć nie mają bladego pojęcia, w co się wpakują. Chcą za wszelką cenę pomóc Basi, lecz zabierają się do tego trudnego zadania w dość zwariowany sposób - zdradza Paweł Małaszyński.

"Gram najmłodszego z braci, Karolka. Więcej szczegółów zdradzać na razie nie mogę. Powiem tylko, że to jedna z najcięższych ról w mojej karierze, niesie ze sobą wielkie i skrajne emocje. Poza tym, nie przypominam sobie innej tak profesjonalnie przygotowanej produkcji. Każdy detal jest przemyślany, perfekcyjnie realizowany. Takiego filmu w Polsce jeszcze nie było" - dodaje aktor, który na potrzeby filmu obciął włosy i zmienił ich kolor na blond.

"Ja też coś w swoim wyglądzie zmieniłem, nie mam już przerwy miedzy zębami. To oczywiście tymczasowa modyfikacja, ale kto wie, może w kolejnych produkcjach także pojawię się bez charakterystycznej szczeliny" - żartuje Tomasz Karolak, czyli drugi z filmowych braci, Dawid.

I dodaje: "Gram nieprzyzwoicie bogatego faceta, właściciela drogich aut, noszącego ciuchy od najlepszych projektantów, chodzącego wyłącznie w butach szytych na miarę. Jego życie uczuciowe jest puste. A że chce wyglądać jak hollywoodzki aktor, stomatolog sprawia mu... śnieżnobiałe zęby".

Radykalną zmianę wizerunku zobaczymy również u innych aktorów. Marta Żmuda Trzebiatowska, grająca Basię, ma krótkie, kręcone włosy i tatuaż na ramieniu.

"To odzwierciedla silny, zdecydowany charakter mojej bohaterki. Jest najtwardsza, powiem wręcz - najbardziej męska z rodzeństwa. Za braci dałaby się pokroić. Wszyscy stanowią bardzo zgrany, kochający oraz rozumiejący się team. Do roli przygotowywałam się w niestandardowy sposób, dużo ćwiczyłam. Co ciekawe, fizyczny wysiłek sprawił, ze jestem w doskonałej formie psychicznej" - zdradza aktorka.

Marcinowi Bosakowi, kolejnemu z filmowych braci, największą frajdę sprawiło poruszanie się po ulicach Warszawy miniaturowym, zielonym autem. Wzbudzał sensacje przechodniów oraz wielkie zdziwienie kierowców.

"To elektryczne cacko jest wbrew pozorom bardzo wygodne. Jeździ się nim naprawdę komfortowo. Znów poczułem się jak mały chłopiec" - mówi aktor, który w filmie Patryka Vegi wciela się w Krzysztofa.

"Jest zdominowany przez żonę, jednak o pantoflarzu nie może być mowy. Bezgranicznie kocha swoją rodzinę, ale często zastanawia się, czy jego rodzeństwo pochodzi od tej samej matki" - dodaje artysta.

Każde z czwórki szalonego rodzeństwa ma bowiem zupełnie inny charakter, a także odmienny pomysł na życie.

W filmie występują również: Joanna Liszowska, Danuta Stenka, Marietta Żukowska, Wojciech Mecwaldowski i Cezary Żak.

W kinach przygody Basi, Dawida, Karolka i Krzysztofa będzie można zobaczyć już 25 grudnia.

Więcej czytaj w magazynie "Tele Tydzień".

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje