Reklama

"Jupiter: Intronizacja" w sali Škoda 4DX

W najbliższy piątek, 6 lutego, na ekrany kin trafi najnowsza produkcja rodzeństwa Wachowskich, twórców "Matrixa". Film "Jupiter: Intronizacja" będzie można oglądać nie tylko w zwykłych salach kinowych, ale również - wzmocniony niezwykłą technologią - w salach Škoda 4DX w Cinema City w Krakowie i Warszawie.

"Jupiter: Intronizacja" to jak dotąd największa produkcja s-f rodzeństwa Wachowskich. Mimo, że twórcy "Matrixa" nie "wypuszczają" premier co roku, można spodziewać się po nich nietypowego podejścia do opowiadanej historii.

Reklama

Główna bohaterka, tytułowa Jupiter Jones (Mila Kunis), to z pozoru zwyczajna dziewczyna, niezadowolona ze swojej pracy i niekończących się beznadziejnych randek. Nie wie jednak, że urodziła się po to, aby zmienić losy królestwa z innej części kosmosu. Dowie się tego, kiedy kandydat do tronu z odległej cywilizacji, postanawia zamordować jedyną osobę, która może mu przeszkodzić objąć władzę...

Na ekranie zobaczymy mi.in. Channinga Tatuma ("Foxcatcher"), Milę Kunis ("Czarny łabędź"), Eddie'ego Redmayne ("Teoria wszystkiego") i Sean Beana ("Gra o tron").

Film "Jupiter: Intronizacja" będzie można oglądać nie tylko w zwykłych salach kinowych, ale również w salach Škoda 4DX w 3D w Cinema City Bonarka w Krakowie i Cinema City Arkadia w Warszawie. Produkcja wyświetlana będzie w dwóch wersjach - w technologii 2D i 3D, również na ekranach IMAX.

W sali Škoda 4DX pościgi międzyplanetarnymi myśliwcami widzowie odczują w ruchomych fotelach, poczują zapach kwiatów, doznają efektów świetlnych i podmuchów powietrza.

Uwaga: Z uwagi na wymiar doznań nie zaleca się korzystania z foteli 4D dzieciom do lat 4 lub o wzroście poniżej 100 cm, kobietom w ciąży, osobom niepełnosprawnym, osobom starszym, widzom ze schorzeniami serca, kręgosłupa lub szyi, osobom z chorobą lokomocyjną, osobom chorym na epilepsję lub wrażliwym na efekty występujące podczas seansu (gwałtowny ruch, jaskrawe światło, itp). Dzieci do lat 7 mogą korzystać z kina tylko pod opieką osób dorosłych.


Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje