Reklama

Reklama

Julia Wieniawa w nowym filmie Patryka Vegi "Small World"

Niebawem rozpoczynają się zdjęcia do kolejnej produkcji autora "Kobiet mafii". W jednej z głównych ról w nowym filmie Patryka Vegi pojawi się Julia Wieniawa. Kto jeszcze zagra w "Small World"?

Julia Wieniawa zagra w nowym filmie Patryka Vegi

Patryk Vega nie zwalnia tempa i właśnie rozpoczyna pracę nad nowym filmem.

W listopadzie 2018 roku premierę miał film Vegi "Plagi Breslau" z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej. W najbliższy piątek, 22 lutego, do kin trafi druga część filmu "Kobiety mafii" z Aleksandrą Popławską, Olgą Bołądź, Agnieszką Dygant i Katarzyną Warnke w rolach głównych.

Nowy filmu autora "Botoksu" zatytułowany jest "Small World" i opowiadać ma o handlu dziećmi.

W filmie zobaczymy historię czteroletniej dziewczynki porwanej z polskiej wsi. Dopiero po 14 latach udaje się znaleźć porywacza i dziewczynę. Produkcja ma przedstawić perspektywę zarówno ofiary, jak i jej rodziców, a także porywacza.

Reklama

W "Small World" wystąpią m.in. Enrique Arce, znany z hitowego serialu "Dom z papieru", a także Piotr Adamczyk oraz Julia Wieniawa.

Scenariusz do filmu napisali Patryk Vega oraz Olaf Olszewski. Reżyser podkreślił, że do 2023 roku zaplanował już... 10 kolejnych premier swoich filmów.

Słowa Partyka Vega na temat filmu "Small World" przytacza na swej stronie RMF.

"Myślę o tej produkcji jak o międzynarodowym projekcie. Artyści z różnych krajów zjednoczą się w proteście, będącym krzykiem przeciwko handlowi dziećmi, który jest porażającym procederem. Mam nadzieję, że film zagości ze swoim przesłaniem na zagranicznych festiwalach. Dla mnie będzie miał on charakter misyjny i ewangelizacyjny" - mówi reżyser.

"Mam poczucie, że chcę go zrobić jako człowiek, a nie producent czy biznesmen. Mogę powiedzieć, że ten obraz będzie dziesięć razy większym hardcorem niż 'Botoks'. Scenariusz jest bardzo mocny" - dodał.

Enrique Arce, który spotkał się już z Patrykiem Vegą na planie filmu "Kobiety mafii 2", wyznał, że jedzie z polskim reżyserem do Tajlandii, aby kręcić film "Small World".

"Nie chcę przesadzić, ale myślę, że ma szansę na nominację do Oscara. Jest tak dobry" - powiedział aktor na premierze "Kobiet mafii 2".


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Patryk Vega

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje