Reklama

Julia Wieniawa chwali się giętkim ciałem

Julia Wieniawa jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie chętnie publikuje najrozmaitsze kadry ze swojego życia. Właśnie pochwaliła się tam kuszącym zdjęciem, na którym pozuje w akrobatycznej pozie. Fani aktorki nie mogą wyjść z podziwu.

Aktorka znana z seriali "Rodzinka.pl" i "Zawsze warto" jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Regularnie publikuje na swoich profilach najrozmaitsze kadry, które pozwalają jej obserwatorom przekonać się, jak wygląda jej codzienne życie. Wieniawę na Instagramie śledzi ponad 1,3 mln osób. To dość pokaźne grono fanów.

Julia Wieniawa na swoim Instagramie podzieliła się zaskakującym zdjęciem. Okazuje się, że aktorka nie tylko intensywnie trenuje na siłowni, ale od pewnego czasu ćwiczy również jogę. Gwiazda serialu "Zawsze warto" z każdym dniem robi postępy, czym postanowiła się pochwalić przed swoimi fanami. Pokazała fotografię, na której pozuje w iście akrobatycznej pozie, ubrana jedynie w bieliznę - szare body. "Dobranoc" - napisała zalotnie.

Reklama

Opublikowana przez aktorkę fotografia zachwyciła i oczarowała jej fanów. Ci nie szczędzą jej komplementów.

"Kobieta rakieta!"; "Piękna figura"; "Szacun"; "Wow, ale tu gorąco"; "Ideał kobiety, silna, dążąca do perfekcji"; "Jaka figura! Jesteś bardzo wysportowana" - komentują internauci.

Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy