Reklama

Reklama

Julia Stiles: Przed laty była idolką młodzieży

W latach 90. była królową kina młodzieżowego. Ale już dorosła. Dzisiaj Julia Stiles ma 36 lat i wkrótce zostanie mamą. Zmieniła też repertuar. W tym roku wystąpiła w mrocznym serialu "Riviera".

W latach 90. była królową kina młodzieżowego. Ale już dorosła. Dzisiaj Julia Stiles ma 36 lat i wkrótce zostanie mamą. Zmieniła też repertuar. W tym roku wystąpiła w mrocznym serialu "Riviera".
Julia Stiles w serialu "Riviera" gra kobietę, która na własną rękę usiłuje odnaleźć zabójcę męża /AFP

Najnowszą produkcję z udziałem Julii Stiles można określić współczesną wersją "Dynastii". Różnica polega na tym, że akcja rozgrywa się na Lazurowym Wybrzeżu, a nie w Teksasie. Prywatne samoloty odrzutowe, luksusowe jachty i pełne przepychu rezydencje - w takich realiach upływa życie bohaterów serialu "Riviera". Ale nie wszystko złoto, co się świeci. Za tym całym bogactwem stoi bowiem mafia.

Julia Stiles gra Amerykankę, Georginę Clios, drugą żonę milionera Constatine’a (Anthony LaPaglia). Uważa swojego męża za wspaniałego człowieka, filantropa i znawcę sztuki. Nie zdaje sobie jednak sprawy, skąd jej ukochany ma tyle pieniędzy i kim są podejrzani ludzie w jego otoczeniu. Pewnego dnia dochodzi do tragedii. Jacht, którym pływał Constantin, zostaje wysadzony w powietrze. Georgina rozpoczyna prywatne śledztwo.

Reklama

Dziesięcioodcinkowy serial "Riviera", który możemy oglądać na antenie TVP1 od 29 sierpnia, miał premierę w Wielkiej Brytanii w czerwcu tego roku. Producenci nie podjęli jeszcze decyzji dotyczącej jego kontynuacji.

W tym momencie Julia Stiles raczej się nad tym nie zastanawia, ponieważ jest w ciąży. Z ojcem dziecka, operatorem Prestonem J. Cookiem, zaręczyła się podczas romantycznego wyjazdu na egzotyczną wyspę w czasie Bożego Narodzenia w 2015 roku.

"To najlepsze święta, jakie miałam kiedykolwiek!" - napisała potem w internecie, pokazując zdjęcie z pierścionkiem zaręczynowym. Poznali się w pracy, na planie filmu "Blackway". Pod koniec roku na świecie pojawi się ich pierwsze dziecko.

Aktorka zaczęła karierę jako 11-letnia dziewczynka. Gdy miała18 lat, zagrała w wielkim przeboju "Zakochana złośnica", a dwa lata później powtórzyła sukces w filmie "W rytmie hip-hopu". W tamtym czasie była idolką młodzieży na całym świecie. Później jej kariera nieco zwolniła. Dzisiaj, kiedy ma 36 lat, stała się już dojrzałą kobietą. Promienieje w ciąży i tylko to się teraz dla niej liczy.

MJ

Tele Tydzień
Dowiedz się więcej na temat: Julia Stiles

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy