Reklama

Julia Roberts i Daniel Moder: Na przekór plotkom razem od 16 lat

Julia Roberts i Daniel Moder są małżeństwem od 16 lat. Para rzadko pojawiała się razem, co spowodowało masę plotek na temat ich relacji.

Julia Roberts i Daniel Moder są małżeństwem od 16 lat. Para rzadko pojawiała się razem, co spowodowało masę plotek na temat ich relacji.
Julia Roberts i jej mąż Daniel Moder w Santa Monica w Kalifornii (2012) /Frederick M. Brown /Getty Images

Plotki o kryzysie w ich małżeństwie pojawiły się w 2017 roku. Tymczasem oni spędzali wspaniałe wakacje w Chorwacji. Aktorka, która całe życie zmaga się z krytyką i kłamstwami na swój temat, nie mogła tego już znieść.

Dotąd Julia Roberts unikała mówienia o swoim życiu prywatnym w wywiadach. Nie miała też do czynienia z internetem. Niedawno założyła konto na portalu społecznościowym Instagram i zaczęła publikować na nim zdjęcia. Najpierw z filmów, a potem także prywatne, np. takie, na którym czule przytula męża Daniela Modera, zaprzeczając jednocześnie wszelkim domysłom o kryzysie.

Reklama

Zawstydza hejterów

Na tym nie koniec. Aktorka czyta uważnie komentarze na swój temat i odpowiada na nie. Ktoś ostatnio skrytykował jej ciemny lakier do paznokci, a ona z satysfakcją odpisała mu co to za kolor i dlaczego akurat go użyła. Skutecznie zawstydziła krytykanta.

Mało tego, aktorka, która 28 października skończy 51 lat, chętnie pokazuje zdjęcia bez makijażu, udowadniając, że nie ma kompleksów na punkcie swojej urody.

Z dala od zgiełku

Popularność Julii Roberts przyszła wraz z rolą w "Pretty Woman" w 1990 roku. Jedni zachwycali się jej wyglądem i talentem, inni krytykowali. - Za wysoka, by być dziewczynką. Za mało elegancka, jak na damę. Zawsze nie taka, jak trzeba - komentowała gorzko.

Zmiana nadeszła po roku 2000 i roli w "The Mexican". Aktorka poznała wtedy operatora filmowego Daniela Modera. On był wtedy żonaty i podobno Julia zapłaciła sporą sumę jego partnerce, by ta zgodziła się na rozwód. W 2002 roku pobrali się.

Z ugruntowaną pozycją jednej z najlepiej zarabiających gwiazd, aktorka zaczęła wić swoje gniazdko z dala od mediów na farmie w Nowym Meksyku. Julia i Daniel mają troje dzieci (bliźnięta Hazel Patricia i Phinnaeus Walter oraz syna Henry’ego Daniela). Dzielą czas między ranczo, mieszkanie w Nowym Jorku a pracę w filmach.

AJTele Tydzień
Dowiedz się więcej na temat: Julia Roberts

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy