Reklama

Julia Kamińska księżniczką

Roszpunka to długowłosa bohaterka jednej z najbardziej znanych spośród baśni braci Grimm. Prawdziwie długowłosa, bo jej włosy ciągną się metrami! Niedługo przemówi głosem Julii Kmińskiej.

Wytwórnia Disneya przygotowała nową, zdecydowanie bardziej szaloną, mniej ugrzecznioną i ogromnie zabawną wersję tej słynnej opowieści - "Zaplątani", której producentem jest współtwórca sukcesów Pixara, John Lasseter. Animowany film w 3D, który na nasze ekrany wejdzie 26 listopada, mieć będzie także polską wersję językową. W roli Roszpunki wystąpi Julia Kamińska, młoda gwiazda serialu "BrzydUla".

Reklama

- Romantyzm tej historii polega na tym - zdradza Kamińska - że Roszpunka, która całe życie spędziła uwięziona w wieży i nie miała możliwości spotkania kogokolwiek, prócz kameleona Pascala i swojej macochy, poznaje Flynna, który jest złodziejem, oszustem i kompletnie nie nadaje się na męża. Po jakimś czasie okazuje się, że pod skórą złodziejaszka kryje się bardzo fajny chłopak, w którym można się zakochać - i oni się w sobie zakochują.

Julii Kamińskiej partneruje Maciej Stuhr jako zawadiacki Flynn. Ale i Roszpunka, mimo samotniczego życia, nie jest zahukaną sierotką, lecz dziewczyną pełną temperamentu.

- To jest historia o tym, że zakochujemy się w facetach, którzy mają wady - mówi dalej aktorka. - Cała ta historia o księżniczce uwięzionej w wieży jest potraktowana z dużym przymrużeniem oka. Roszpunka nie jest delikatną i zwiewną księżniczką, ma chwile słabości, denerwuje się, w złości rzuca włosami.

Julia Kamińska przyznaje też, że jak każda mała dziewczynka, marzyła kiedyś o tym, by być księżniczką: - Uwielbiałam "Kopciuszka", choć tak naprawdę najbardziej chyba lubiłam "Piotrusia Pana", a tam nie było księżniczki? W tej bajce nie ma idealnego księcia, rumak zachowuje się bardziej jak pies, a księżniczka jest zdeterminowana. Lecz przez to także bardziej prawdziwa.

Dziś Julia Kamińska zaczyna zdjęcia do teledysku, w filmie pojawi się bowiem śpiewana przez nią piosenka "Każdy chciałby tak mieć" (muz. Alan Menken, polskie słowa napisał Michał Wojnarowski).

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Julia Kamińska | Zaplątani | kaminski | Kamińśki | księżniczki | julia | kamińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje