Reklama

Julia Kamińska: Jestem z siebie dumna

Aktorka Julia Kamińska dostała rolę w filmie fabularnym, ale za swój największy sukces i tak uważa powrót na studia. Słynna serialowa BrzydUla opowiada o swoich planach i życiu po wielkim medialnym sukcesie.

Grasz teraz w filmie "Swing". Co to za produkcja?

Reklama

- To komedia, historia 4 osób żyjących w jednym mieszkaniu. Świetny scenariusz i wszyscy mają genialne podejście do pracy. Cieszę się, że biorę udział w tym projekcie.

To chyba jedna z twoich większych ról po "Brzyduli"...?

- Chyba tak. Zagrałam, co prawda w kilku filmach i mnóstwo czasu zabierał mi "Taniec z Gwiazdami". Ale teraz to faktycznie jest większa rola i zupełnie inna od tego, co robiłam dotychczas. Bardzo się cieszę.

Już minęło trochę czasu od wielkiej popularności, która na ciebie spadła. Oswajasz się już z tym wszystkim?

- Nie można dać się zwariować i dlatego postanowiłam wrócić na germanistykę, którą studiowałam. Jestem świeżo po sesji, a już niedługo będę bronić pracę licencjacką. Bardzo dobrze czuję się z tym powrotem na uniwersytet. Uważam, że moim największym sukcesem jest to, że po tych latach kompletnego szału, udało mi się wrócić na studia i kontynuować naukę. Jest ona dla mnie bardzo ważna. Myślę, że niezwykłe jest to, że zdecydowałam się na ten krok. Jestem z siebie bardzo dumna.

Myślisz, że kiedyś zmienisz zawód?

- Nie wiem. Bardzo lubię swoje studia i uważam, że nie można ograniczać życia do grania w filmach i chodzenia na różne gale. Traktuję to, jako świetny zawód i ciekawe hobby, ale jest tyle interesujących rzeczy, które mogę robić, że nie będę ograniczać się jedynie do tego.

Germanistykę wybrałaś jeszcze przed wielkim aktorskim sukcesem. Dlaczego akurat ten kierunek? Chciałaś zostać panią od niemieckiego w szkole?

- Nauczycielką raczej bym nie została, bo chyba nie byłabym najlepsza w tym zawodzie. Natomiast wyobrażam sobie siebie w roli tłumacza.

A co z twoim śpiewem? Myślisz o nagraniu płyty?

- Myślę o tym, ale teraz jestem tak zajęta studiami, że to są naprawdę dalekie plany.

Rozmawiała: Dominika Gwit (PAP Life)

PAP/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kamińśki | kaminski | BrzydUla | aktorka | Julia Kamińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje