Reklama

Johnny Depp wrócił na plan "Piratów z Karaibów 5"

Po kilku tygodniach przerwy Johnny Depp wrócił do Australii, gdzie trwają prace nad filmem "Piraci z Karaibów 5". Na początku marca aktor uległ wypadkowi na planie tej produkcji.

W marcu odtwórca roli Jacka Sparrowa skaleczył się w rękę i musiał wrócić do Stanów Zjednoczonych, gdzie przeszedł zabieg chirurgiczny.

Reklama

O powrocie Deppa na plan poinformował producent obrazu. Jerry Bruckheimer zamieścił na Twitterze zdjęcie, opatrzone komentarzem: "Kapitan Jack wrócił i już go nie wypuścimy".

Najnowsza część kultowego filmu trafi na ekrany kin w lipcu 2017 roku.

Piąta część "Piratów z Karaibów" ma być zatytułowana "Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales". Reżyserią filmu zajmują się Joachim Ronnin i Espen Sandbreg.

Wiadomo, że na planie piątej części pojawi się Geoffrey Rush, który powróci jako kapitan Barbossa. Według ubiegłorocznych informacji, Javier Bardem ma zagrać ducha pewnego kapitana, który obwinia Jacka Sparrowa za śmierć swego brata i szuka pomocy w zemście nad kapitanem wśród sił nadprzyrodzonych.

Do obsady dołączyła też 22-letnia Brytyjka Kaya Scodelario. Wcieli się ona w postać zakochanej w kapitanie Jacku Sparrowie kobiety, która jest oskarżona o bycie czarownicą.

źródło: Cover Video/x-news


Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Johnny Depp

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama