Reklama

Joaquin Phoenix kontra rosyjska mafia

Joaquin Phoenix ("Gladiator", "Buffalo Soldiers") podpisał kontrakt na udział w filmie Jamesa Gray'a "We Own the Night". Aktor spotka się na planie z Robertem Duvallem ("Czas Apokalipsy") i Evą Mendes ("Hitch, najlepszy doradca przeciętnego faceta").

Joaquin Phoenix i James Gray pracowali już razem. Obaj twórcy spotkali się w 2000 roku na planie sensacyjnej produkcji "Ślepy tor".

"We Own the Night" będzie kryminalną opowieścią, rozgrywającą się w latach 80. ubiegłego wieku w Nowym Jorku. Film opowie o krwawych rozgrywkach pomiędzy rosyjską mafią i nowojorskim departamentem policji.

Bohater opowieści to Joseph, właściciel nocnego klubu, który dowiaduje się, że na "czarnej liście" rosyjskiego gangu narkotykowy są jego brat Bobby i ich ojciec, obaj pracujący w policji. Joseph postanawia ocalić swych najbliższych.

Reklama

Autorem scenariusza filmu jest reżyser, James Gray. Zdjęcia rozpoczną się w lutym 2006 w Nowym Jorku.

Joaquin Phoenix wymieniany jest jako jeden z głównych kandydatów do tegorocznego Oscara. Za rolę w filmie "Spacer po linie" dostał już nominację do Złotego Globu. Filmowa biografia Johnny'ego Casha pojawi się na polskich ekranach 17 lutego.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joaquin Phoenix | W.E. | rosyjska | Phoenix | mafia | Joaquin
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy