Reklama

Joanna Sydor: Aktorka szuka pracy

Joanna Sydor znana jest polskiej publiczności między innymi za sprawą roli Teresy Makowskiej w serialu "M jak miłość". Niestety jak się teraz okazuje, kryzys w okresie pandemii dotknął także i tę aktorkę. Kobieta opublikowała na swoim Facebooku post, w którym zdradziła, że szuka pracy.

Joanna Sydor

Okres pandemii koronawirusa daje się we znaki. W ostatnim czasie szczególnie ucierpiała między innymi branża artystyczna - odwołane zostały koncerty, festiwale, zamknięto kina i teatry. Obecna sytuacja sprawiła, że wiele gwiazd nie ma pracy i zatrudnia się w zupełnie innych zawodach. Robert Gawliński został farmerem, Marcin Januszkiewicz - aktor i piosenkarz - zatrudnił się w firmie kurierskiej. Na trudne czasy skarżyła się niedawno także Marzena Kipiel-Sztuka, Anna Korcz czy Mariusz Czajka.

Reklama

Teraz o swojej sytuacji poinformowała także Joanna Sydor. Aktorka umieściła na swoim Facebooku wpis, w którym przyznała, że szuka pracy. Gwiazda zaoferowała się nie tylko go gry w sztukach teatralnych, filmach i serialach, ale także jako projektanta wnętrz.

"Szukam pracy i piszę zupełnie serio i poważnie. Może Ktoś z Was Kochani ma możliwość obsadzenia mnie w roli w teatrze, w filmie, w serialu, reklamie, w audiobookach. Wiem, że czasy trudne, ale jednak wciąż coś się kręci lub rodzą się plany na przyszły rok, a ja póki co nie mam zupełnie nic. Mogę też zaproponować usługi projektowania wnętrz komuś, kto mnie zna i zda się na mój gust, wyczucie estetyki i wykształcenie na ASP, bo portfolio nie mam, więc musi być ten pierwszy raz" - napisała Sydor.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Aleksandra Biłas


RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Sydor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje