Reklama

Joanna Opozda znów z Mateuszem Banasiukiem. To zdjęcie mówi wszystko

Joanna Opozda i Mateusz Banasiuk znów zagrają w jednym projekcie! Aktorka pokazała w sieci zdjęcie, na którym pozuje w towarzystwie "kolegi z planu". "Jak za starych dobrych czasów" - przyznała w opisie. Co konkretnie miała na myśli?

Joanna Opozda i Mateusz Banasiuk razem w serialu

Joanna Opozda rozpoczęła sezon jesienny mocnym akcentem! Piękna aktorka właśnie poinformowała internautów, że pracuje nad kolejnym filmowym projektem. Chociaż szczegóły przedsięwzięcia są owiane tajemnicą, to już wiadomo, że na ekranie widzowie będą mogli zobaczyć również znanego aktora. Mateusz Banasiuk - bo właśnie o nim mowa - pozował wraz z gwiazdą do tzw. selfie.

Fotografia trafiła na instagramowe konto Opozdy, która dodała do niej krótki opis: "Jak za starych dobrych czasów. Mateusz Banasiuk lecimy z tym filmem".

Nieco więcej zdradził sam Banasiuk, który wyznał w sieci: "Miło znów wrócić do pracy w Twoim towarzystwie Asia Opozda. Już wkrótce widzimy się na planie nowego filmu 'Wieczór kawalerski'".

Reklama

Nie przez przypadek aktorka wspomniała o minionym czasie/ Opozda i Banasiuk występowali wspólnie m.in. w serialu: "Pierwsza miłość", gdzie wcielali się w rolę zakochanej pary: Jowity i Radka.

Mateusz Banasiuk i Joanna Opozda, czyli Radek i Jowita z "Pierwszej miłości"

Jak się okazuje, serialowa para z "Pierwszej miłości" - chociaż od dawna nie pojawia się w odcinkach - to wciąż jest wspominana przez widzów! Świadczyć mogą o tym komentarze, które znalazły się pod wspomnianą fotografią.

"Radek i Jowita!", "Moja ulubiona para z 'Pierwszej miłości", "Byliście moim ulubionym duetem w PM...szkoda, że już was nie ma", "Radek i Jowita, brakuje Waszej pary w 'Pierwszej miłości", "Fajnie się was oglądało w 'Pierwszej'. Może wielki powrót?" - pisali fani.

Historia bohaterów, w których wcielali się Opozda i Banasiuk, to materiał nawet na osobny film! Związek Jowity i Radka przeszedł wiele prób i kiedy wydawało się, że zakochani stworzą szczęśliwą rodzinę dla ich córeczki Dagi, niespodziewanie kobieta postanowiła... zniknąć z życia Radka! Odejście Joanny Opozdy i Mateusza Banasiuka mocno zaskoczyło widzów serialu, którzy jeszcze przez długi czas nie mogli pogodzić się z takim obrotem spraw.

Joanna Opozda na Instagramie

Joanna Opozda to aktorka, która ma na swoim koncie sporo serialowych i filmowych ról. W "Pierwszej miłości" występowała z przerwami od 2011 roku. Siedem lat później jej Jowita Kaczmarek zniknęła z serialu, a Opozda zajęła się realizacją innych zawodowych projektów.

Asia Opozda prywatnie to przede wszystkim mama! W lutym aktorka urodziła syna, który otrzymał imię Vincent. Ojcem dziecka jest aktor - Antoni Królikowski. Para wzięła ślub w sierpniu 2021 roku, jednak niedługo później pojawiły się informacje o kryzysie i rozstaniu.

Joanna Opozda aktywnie działa w mediach społecznościowych: obecnie jej profil na Instagramie śledzi ponad 650 tys. użytkowników sieci!

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Mateusz Banasiuk
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy