Reklama

Joanna Moro prowokuje zdjęciami w koronie jak Matka Boska

Joanna Moro pochwaliła się na Instagramie zdjęciami, na których w kusej sukience, trzyma na rękach swoją 8-miesięczną córkę Ewę i ma na głowie koronę w stylu Matki Boskiej. Joanno Moro twierdzi, że chce w ten sposób oddać hołd wszystkim mamom, niemniej zdjęcia wywołują kontrowersje.

"Korona ostatnio króluje..., ale ta w innej odsłonie. Eliana namówiła mnie na zdjęcia w odsłonie matki jako królowej - królowej życia, która razem z koroną, berłem ciągnie cały tren obowiązków związanych z rolą matki... Często dziś niedoceniana i pomniejszana, a przecież to lata pracy, wyrzeczeń i poświęcenia dla dobra naszego potomstwa i społeczności... Mamuśki, dumnie nośmy bródkę uniesioną, wszystkie jesteśmy madonnami" - pisze Joanna Moro w swoim ostatnim poście, do którego dołączyła zdjęcia, na których wygląda jak figura Madonny z Dzieciątkiem.

"Świetna sesja! Bo przecież każda Matka jest boska" - chwali aktorkę jedna z jej fanek. "Choć mogą ludzie źle odebrać - odpisuje Moro. - Ale oczywiście, że tak właśnie myślę... Każda matka jest boska, każdy z nas jest cudem świata, każdy z nas ma wielką siłę i moc - tylko nie każdy to w odpowiedni sposób wykorzystuje, szeroki temat".

Reklama

Faktycznie, temat wywołał kontrowersje na profilu Moro. "Ty wredna s... nie porównuj się do Matki Boskiej, bo nie dorównujesz jej nawet w 1%" - gromi aktorkę anonimowy instagamer.

"Trochę kiczowato. Korona Matki boskiej i ta seksowna koszulka" - to inny krytyczny komentarz pod adresem Moro. Pojawił się też wątek dotyczący równouprawnienia płci: "Lekka przesada. Czy mężczyzna może zostać królem pracy i opieki nad całą rodziną jednocześnie?". Mimo tych kilku przytyków, w komentarzach dominują głosy, że aktorka po prostu pięknie wygląda na zdjęciach.

Parę dni wcześniej gwiazda opublikowała inne zdjęcia z sesji, jaką zrobiła jej Eliana, fotografka specjalizująca się w portretach ciążowych. Ta również była żywo komentowana. A to dlatego, że zarówno aktorka, jak i jej córka, były nagie. Niektórzy internauci zwracali uwagę, że Moro nie powinna pokazywać swojej córki bez ubrań, gdy nie ma na to jej świadomej zgody.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Moro

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje