Reklama

Joan Collins: 80 świeczek na torcie

Joan Collins zdmuchnie 23 maja na urodzinowym torcie 80 świeczek. Ta pełna temperamentu aktorka przez Polaków zawsze będzie kojarzona z Alexis Colby z "Dynastii". Do popularności gwiazdy przyczyniły się też jej odważne wypowiedzi.

"Miałam być panną z dobrego domu i basta! Kiedyś, wracając z akademii, zobaczyłam w metrze namalowane słowo: 'fuck'. Gdy zapytałam matkę, co to znaczy, zbladła i powiedziała, że gdyby ojciec użył tego słowa, wyrzuciłaby go za drzwi" - wspominała rygor panujący w jej rodzinnym domu.

Reklama

"Żyłam, jak chciałam, i sypiałam, z kim chciałam. Miałam jedną zasadę: nie chodzę do łóżka z facetami, od których zależy moja kariera. Chyba dlatego nigdy nie przebiłam się w Hollywood. W tamtych czasach obowiązywała tzw. kanapa castingowa - za seks dostawało się najlepsze role" - mówiła o zasadach, którym hołdowała, gdy chodzi o relacje z mężczyznami.

"Zawsze powtarzam swoim samotnym koleżankom, żeby się nie martwiły, bo jak się wystarczająco długo czeka na faceta, to on w końcu się zjawia. Oni są jak autobusy, czasem należy wykazać się cierpliwością, a na pewno jakiś się pojawi" - tak pięciokrotna mężatka tłumaczyła wahania na rynku matrymonialnym.

"Nigdy nie wystawiam twarzy na słońce, nie uprawiam sportu, bo mnie to nudzi i zawsze noszę makijaż" - to z kolei recepta angielskiej aktorki na dobry wygląd.

"Bezsprzecznie to była bardzo ciasna suknia. Wcisnęłam się w nią i zdecydowałam, że zrezygnuje z jedzenia na przyjęciu" - przyznała po tym, jak dwa lata temu zemdlała na imprezie towarzyszącej rozdaniu Oscarów.

Na koniec słowa, która wskazują, że ta dziarska jubilatka ma duży dystans do tego, co wskazuje jej metryka: "Wiek nie ma znaczenia, chyba, że jest się butelką wina...".

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joan Collins

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje