Reklama

Jim Carrey stanie przed sądem

W czerwcu ruszy proces przeciwko Jimowi Carreyowi. Aktor jest oskarżany o przyczynienie się do śmierci swojej byłej dziewczyny - Cathriony White.

Jim Carrey

Pozew do sądu w Los Angeles wniósł mąż zmarłej i jej matka. Carrey miał dostarczać Cathrionie silne leki, które zostały przez nią przedawkowane. Gwiazdor zaprzecza tym oskarżeniom.

Reklama

Cathriona White została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu w Los Angeles 28 września 2015.

Według serwisu TMZ.com dziewczyna zostawiła Jimowi Carreyowi list pożegnalny, który dotyczy ich rozstania.

Kilka dni przed śmiercią opublikowała też post na Twitterze, w którym żegna się z użytkownikami i oświadcza, że zamyka swoje konto. Dokładne przyczyny śmierci nie są jeszcze znane, prawdopodobnie było to przedawkowanie lekarstw.

Carrey i młodsza o 25 lat White poznali się w 2012 roku, kilka razy dochodziło do rozstania.

W opublikowanym po śmierci dziewczyny oświadczeniu Jim Carrey ujawnił, że jest "zszokowany i głęboko zasmucony" informacją o śmierci "mojej słodkiej Cathriony".

"Była delikatnym irlandzkim kwiatem, zbyt wrażliwym dla tej ziemi" - oświadczył gwiazdor dodając, że wiadomość o śmierci White była jak "uderzenie piorunem".

Cathriona White była charakteryzatorką. Pracowała m.in. przy serialu "The Online Gamer" oraz krótkometrażowych filmach "Firefly" i “Solitude".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jim Carrey

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje