Reklama

Reklama

"Jestem mordercą": Milicjant na tropie zabójcy kobiet

Piotr Adamczyk, Agata Kulesza, Arkadiusz Jakubik, Michał Żurawski oraz, w roli głównej, Mirosław Haniszewski - m.in. ci aktorzy są w obsadzie thrillera "Jestem mordercą", do którego zdjęcia trwają w podwarszawskich Laskach. Reżyserem jest Maciej Pieprzyca.

Mirosław Haniszewski w scenie z filmu "Jestem mordercą"

"To nie jest kolejny film o seryjnym mordercy" - zaznaczył Pieprzyca, który realizuje go na podstawie własnego scenariusza.

Jak wyjaśnił reżyser, "bohaterem jest zwykły człowiek postawiony w sytuacji, która go przerasta". "Zmagając się ze swoimi słabościami, ambicjami, również systemem społeczno-politycznym, bliski jest przekroczenia niebezpiecznej granicy, by z bohatera stać się antybohaterem" - tłumaczył autor filmu.

"Jestem mordercą" to thriller psychologiczny inspirowany prawdziwymi wydarzeniami z początku lat 70. Głównym bohaterem jest młody milicjant, który zostaje szefem grupy dochodzeniowej mającej złapać seryjnego zabójcę kobiet.

Reklama

Zdjęcia do filmu rozpoczęły się w listopadzie w Warszawie. Obecnie są kontynuowane po przerwie zimowej; ekipa pracuje w podwarszawskich Laskach. Planowane są też zdjęcia na Śląsku. Autorem zdjęć jest Paweł Dyllus.

Premiera kinowa thrillera zapowiadana jest na 2016 r., dokładnej daty jeszcze nie wyznaczono.

Maciej Pieprzyca to twórca nagradzanego filmu "Chce się żyć", gdzie główną rolę grał Dawid Ogrodnik. Pieprzyca reżyserował też m.in. seriale "Kryminalni" i "Prokurator".

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Jestem mordercą

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje