Reklama

Jennifer Lawrence zagra u Spielberga

Jennifer Lawrence wystąpi w filmie "It's What I Do: A Photographer's Life of Love and War" w reżyserii Stevena Spielberga - poinformował magazyn "Variety".

Produkcja studia Warner Bros oparta będzie na wspomnieniowej książce fotografki Lynsey Addario, która znana jest dzięki zdjęciom z pogrążonych wojami krajów: Afganistanu, Libii oraz Iraku.

Reklama

W 2008 roku otrzymała prestiżowy grant MacArthur Fellowship, rok później znalazła się w grupie fotoreporterów "New York Timesa", którzy otrzymali Nagrodę Pulitzera za pracę na terenie Waziristanu. W 2011 roku przez kilka dni była więziona w Libii.

Producentem "It's What I Do: A Photographer's Life of Love and War" będzie Andrew Lazar, który ostatnio pracował przy "Snajperze" Clinta Eastwooda.

Jennifer Lawrence znajduje się obecnie w trakcie zdjęć do nowego filmu David O. Russell's "Joy", który trafi do kin w grudniu; miesiąc wcześniej na ekranach zobaczymy ją w drugiej części "Igrzysk śmierci: Kosogłos".

Steven Spielberg zakończył już zdjęcia do kręconego w Polsce thrillera "St. James Place" (premiera zaplanowana jest na październik 2015). Wiadomo już, że w 2016 roku na ekrany trafi wyreżyserowana przez niego adaptacja dziecięcej powieści Rolada Dahla "The BFG" (Wielkomilud).

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady!

źródło: Cover Video/x-news

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lawrence

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje