Jennifer Lawrence z Davidem O. Russellem aż do śmierci

Jennifer Lawrence powiedziała ostatnio, że najchętniej pracowałaby z reżyserem Davidem O. Russellem jak najczęściej to możliwe.

Jennifer Lawrence i David O. Russell- idealny duet

Ostatnim wspólnym projektem pary był film "Joy", który będzie miał swoją światową premierę pod koniec tego roku. Jest to również trzeci wspólny obraz młodej aktorki i amerykańskiego reżysera.

Reklama

Dotychczasowe efekty ich pracy okazały się imponujące. "Poradnik pozytywnego myślenia"- pierwszy wspólny film pary, otrzymał siedem nominacji do Oscara, a sama Jennifer Lawrence została wyróżniona statuetką w kategorii najlepsza aktorka pierwszoplanowa.

"American Hustle" drugi wspólny film duetu, również okazał się sporym sukcesem, otrzymując dziesięć nominacji do Nagród Akademii.

Do premiery ich trzeciego filmu pozostały już tylko tygodnie. Z tej okazji Jennifer Lawrence gościła ostatnio w Nowym Jorku, gdzie odbyła się jej konferencja prasowa. Lawrence, zapytana o dalsze plany na współpracę z Russellem, odpowiedziała: "Będę robiła z nim filmy do śmierci. Przysięgam!".

Trudno się dziwić tak entuzjastycznej postawie. Dzięki pracy z Russellem, Lawrence stała się gwiazdą pierwszego formatu. Wszystko wskazuje na to, że "Joy" również będzie sukcesem. Bukmacherzy już teraz wymieniają ten film jako jeden z potencjalnych kandydatów do Oscara.

Polska premiera "Joy" zaplanowana jest na 8 stycznia.

Dowiedz się więcej na temat: David O. Russel | Jennifer Lawrence

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje