Reklama

Reklama

Jennifer Lawrence wraca do aktorstwa

Jennifer Lawrence nie była na planie filmowym od 2017 roku. Laureatka Oscara za rolę w "Poradniku pozytywnego myślenia" wybrała już nawet projekt filmowy.

Jennifer Lawrence wraca na plan

Jennifer Lawrence zagra w filmie studia A24. Za kamerą produkcji stanie Lila Neugebauer, znana reżyserka teatralna, dla której będzie to debiut filmowy.

Scenariusz do projektu napisze Elizabeth Sanders. Produkcja nie ma jeszcze tytułu. 

Aktorka nie schodziła z planów filmowych od 2000 roku, kręcąc średnio trzy produkcje rocznie. Znalazły się wśród nich filmy z serii "Igrzyska śmierci", "X-Men" oraz "Poradnik pozytywnego myślenia", za występ w którym otrzymała jedynego w karierze Oscara.

Reklama

Jennifer Lawrence postanowiła odpocząć od aktorstwa w 2017 roku. O planach tymczasowej przerwy opowiedziała wówczas w rozmowie z magazynem "Elle".

"Wyobrażam sobie siebie grającą w niezależnych produkcjach, prowadzącą zupełnie normalne życie" - zadeklarowała w rozmowie z "Elle", sugerując, że nie planowała stać się najlepiej zarabiającą aktorką Hollywood ostatnich lat (Lawrence plasowała się na szczycie corocznego zestawienia magazynu "Forbes" w 2015 i 2016 roku).

W 2018 roku do kin trafiła "Czerwona jaskółka", w której Lawrence wcieliła się w specjalnie szkoloną uwodzicielkę na usługach rosyjskich służb specjalnych.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lawrence

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje