Reklama

Jennifer Lawrence planuje przerwę w aktorstwie

Jennifer Lawrence planuje odpocząć od aktorstwa. O planach tymczasowej przerwy 27-latka opowiedziała w rozmowie z magazynem "Elle".

Jennifer Lawrence planuje odpocząć od aktorstwa. O planach tymczasowej przerwy 27-latka opowiedziała w rozmowie z magazynem "Elle".
Jennnifer Lawrence na premierze filmu "mother!" /AFP

Plany są następujące: kupić farmę, osiedlić się z dala od zgiełku Hollywood, na jakiś czas zrezygnować z aktorstwa.

Laureatka Oscara nie schodzi z planów filmowych od 2000 roku, kręcąc średnio trzy produkcje rocznie. Znalazły się wśród nich filmy z serii "Igrzyska śmierci" ( Katniss Everdeen),  "X-Men" (Mystique) oraz "Poradnik pozytywnego myślenia", za występ w którym otrzymała jedynego w karierze Oscara.

"Wyobrażam sobie siebie grającą w niezależnych produkcjach, prowadzącą zupełnie normalne życie" - zadeklarowała w rozmowie z "Elle", sugerując, że nie planowała stać się najlepiej zarabiającą aktorką Hollywood ostatnich lat (Lawrence plasowała się na szczycie corocznego zestawienia magazynu "Forbes" w 2015 i 2016 roku).

Reklama

W 2018 roku do kin trafią dwie kolejne produkcje Lawrence: "X-Men: Dark Phoenix" oraz "Czerwona jaskółka"; potem aktorka planuje na jakiś czas zniknąć ze świecznika. "Chciałabym mieć farmę. Chciałabym np. doić kozy" - rozmarzyła się Lawrence.

Kilka dni temu plotkarskie media poinformowały o rozstaniu Lawrence z reżyserem Darrenem Aronofskim. Para poznała się podczas pracy na planie ostatniego filmu reżysera - horroru "mother!". 

"Jest jedną z najbardziej szczerych osób na planecie. Dlatego chyba ludzie tak uwielbiają ją jako publiczną personę. Bo po prostu jest tym, kim jest. Nie odgrywa roli. Jeśli czegoś nie rozumie, albo z czymś się nie zgadza, to mówi o tym prosto z mostu" - Aronofsky mówił o Lawrence przed premiera "mother!".

W wywiadzie dla "Vogue" romans z autorem "Czarnego łabędzia" (2010) skomentowała też sama Lawrence. Nowy związek porównała do wcześniejszych, miłosnych relacji.

"Byłam wcześniej w związkach, w których cały czas czułam się zdezorientowana. Z nim nigdy się tak nie czuję" - powiedziała.

Przerwę w aktorstwie Lawrence chciałby też przeznaczyć na działalność polityczno-aktywistyczną. Aktorka jest bowiem członkiem zarządu organizacji Represent.us.

WENN
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lawrence

Reklama

Reklama

Reklama