Reklama

Jennifer Lawrence i Chris Martin znowu się rozstali

Jennifer Lawrence i Chris Martin przestali się spotykać. Para rozstała się już po raz drugi. Czy jednak ostatni?

Seksowna Jennifer Lawrence znów jest wolna!

Przypomnijmy, że Chris Martin w marcu 2014 roku ogłosił koniec swojego małżeństwa z aktorką Gwyneth Paltrow.

Reklama

Wokalista Coldplay i Jennifer Lawrence, 24-letnia laureatka Oscara, spotykali się od zeszłego lata. Już raz rozstali się na miesiąc - zdecydowali się zakończyć związek uzasadniając to stwierdzeniem, że "taka jest kolej rzeczy". Jednak w grudniu 2014 roku para ponownie zaczęła się umawiać. Teraz sytuacja się powtarza.

Jak donosi osoba z otoczenia gwiazdy "Igrzysk śmierci": "Jennifer pracuje bez przerwy i nie widuje się z Chrisem".

W ostatnim czasie pojawiły się plotki, jakoby Chris Martin spotykał się z Kylie Minogue. Spekulacje nasiliły się po tym, kiedy oboje zostali zauważeni wczesnym rankiem spacerujący po londyńskich ulicach. Jednak rzecznik piosenkarki uciął wszelkie spekulacje tłumacząc, że są tylko dobrymi przyjaciółmi.

Tymczasem Jennifer większość czasu spędzała ostatnio ze swoim byłym chłopakiem i gwiazdą "X-Men: Apocalypse", Nicholasem Houltem, z którym spotykała się przez cztery lata. "Oboje świetnie się teraz dogadują, a ich rodziny są ze sobą bardzo blisko"- pisze reporter "US Weekly".

Wiadomość o rozstaniu Jennifer Lawrence i Chrisa Martina jest sporym zaskoczeniem. Ostatnie wydarzenia wskazywały na to, że aktorka stworzyła bliską więź z dziećmi Martina - jedenastoletnią Apple i dziewięcioletnim Mosesem.

"Jen absolutnie zdobyła sympatie Apple i Mosesa. Chris zaczyna nawet żartować, że widują się z nim tylko po to, aby zobaczyć Jen"- mówił ostatnio jeden z przyjaciół pary.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lawrence | Chris Martin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje