Reklama

Jennifer Aniston w ogniu krytyki! "Ogarnij się"

Jennifer Aniston z pewnością nie spodziewała się takiej reakcji internautów. Aktorka pochwaliła się na swojej instagramowej relacji zdjęciem jednej z ozdób choinkowych, na której zobaczyliśmy napis, który miał być żartem z pandemii. Fanom gwiazdy nie było jednak do śmiechu.

Jennifer Aniston musiała się tłumaczyć

Jennifer Aniston od ponad roku prowadzi swoje konto na Instagramie. Popularna Rachel z serialu "Przyjaciele" natychmiast zgromadziła ogromne grono obserwujących, które teraz liczy ponad 36 milionów fanów.

Reklama

Każdy kadr aktorki zyskuje masę komentarzy i wirtualnych serduszek. W święta gwiazda postanowiła dać internautom nieco radości i podzielić się z nimi zdjęciem jednej z zabawnych ozdób, które znalazły się na jej świątecznym drzewku.

Na instagramowej relacji Jennifer Aniston zobaczyliśmy drewnianą płytkę, na której widniał napis "Nasza pierwsza pandemia 2020".

Niestety ozdoba choinkowa, którą pokazała gwiazda, nie spodobała się wielu jej fanom. W komentarzach mogliśmy przeczytać mnóstwo słów krytyki pod adresem aktorki. Internauci twierdzą, że żartowanie z pandemii, która odebrała życie tak wielu osobom, jest wyjątkowo niestosowne, a Jennifer Aniston zachowała się jak ignorantka.

"Jak mogła coś takiego opublikować?", "Ludzie umierają, tracą pracę, dorobek życia, a Ty robisz sobie z tego żarty. Co za ignorancja", "Jennifer, co z Tobą? Tyle ludzi odeszło, przegrało walkę o życie... Ogarnij się" - czytamy w komentarzach.

Nie wszyscy jednak podzielają negatywne opinie. Niektórzy fani rozumieją aktorkę i twierdzą, że odrobina humoru w tym okropnym roku każdemu się przyda. Inni odbierają ozdobę jako przypomnienie, jak krucha potrafi być nasza rzeczywistość i nasze życie.

"Wszyscy nienawidzą Jennifer Aniston z powodu ozdoby?! Może używa go jako przypomnienia, jak szybko życie może się zmienić" - napisała jedna z fanek aktorki.

Autor: Konrad Lubaszewski
Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Aniston

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje